Kategorie
Menu

Kategorie

Listwa do taśmy LED

Bardzo dużo mówi się dzisiaj o oświetleniu LED i rzecz jasna nawet w najmniejszym stopniu nie może nas to dziwić. Trzeba mieć bowiem na uwadze, że żarówki LED należą do najbardziej energooszczędnych. Nic dziwnego, że stawiamy więc na nie dość często. To jednak nie wszystko. Nie zapominajmy tutaj, że może to być również i oświetlenie dekoracyjne, czego doskonałym przykładem są taśmy LED. Te bardzo często dodaje się dziś do nowoczesnych mebli, choć nie ma problemu z tym, aby dokupić je osobiście. Wystarczy nutka fantazji, a z pewnością doskonale je wykorzystacie.

Złączki do taśmy LED

Jeśli chodzi natomiast o same taśmy LED, to te są dziś dostępne z lampkami różnego koloru. Z punktu widzenia klienta jest to oczywiście tylko i wyłącznie korzystne. Tym bardziej że wiele z nich jest dostępnych w kilku kolorach jednocześnie. Nie da się zatem ukryć, że możliwości dekoracyjnych mamy tutaj sporo.

Zasilacz do taśmy LED

Wielu na takie taśmy nie decyduje się tylko i wyłącznie ze względu na koszta, ale nie zakupu, ale eksploatacji. Jest to niezrozumiałe, bo jednak oświetlenie LED ma to do siebie, że jest bardzo energooszczędne. To samo tyczy się takich lamp, które pobierają iluzoryczną ilość prądu, a ta na pewno nie obciąży naszego domowego budżetu. W przeliczeniu na efekty wizualne, które dzięki takim taśmom LED jesteśmy w stanie osiągnąć, na pewno warto zdecydować się na taki zakup. Jeśli więc dotąd o takim rozwiązaniu nie pomyśleliście, przemyślcie to bardzo dokładnie, bo na pewno znajdziecie w swoim mieszkaniu miejsce, gdzie takie taśmy sprawdzą się znakomicie. Poznaj nasze listwy do taśmy LED, złączki do taśmy LED, profil do taśmy LED oraz zasilacz do taśmy LED.

 

Taśmy LED, zasilacze i akcesoria 

Produktów : 94

Taśmy LED

Wielu z nas szuka dziś sposobu na to, jak udekorować swój salon, ale nie ma na to oryginalnych pomysłów. Zazwyczaj pod uwagę nie bierzemy tutaj gry świateł, co jest rzecz jasna sporym błędem, bo jednak nie da się ukryć, że dzięki oświetleniu zdziałać można naprawdę wiele dobrego. Warto się mimo wszystko zastanowić nad tym, jak to zrobić. Jakie w związku z tym światła sprawdzą się tutaj najlepiej?

Wydaje się, że jeśli mielibyśmy tutaj na coś postawić, to na pewno w pierwszej kolejności zwrócilibyśmy uwagę na oświetlenie LED. Nie mówimy jednak o klasycznych żarówkach. Te raczej na nic się tutaj zdadzą. Zdecydowanie lepsze efekty mogą nam dać natomiast taśmy LED, z którymi na pewno mieliście styczność, jeśli nie we własnym mieszkaniu, to być może u kogoś z rodziny lub przyjaciół, a już z pewnością widzieliście je w obiektach handlowych.

Profil do taśmy LED

Takie taśmy LED to nic innego jak długie na kilka metrów węże świetlne, które zamontować jest bardzo łatwo. Zazwyczaj wystarczająca jest do tego dwustronna taśma, która zresztą jest w zestawie. Warto w tym miejscu zauważyć, że dzięki temu w żadnym wypadku nie ma możliwości uszkodzenia jakiegoś mebla czy nawet i ściany.

Jest jeszcze jeden aspekt, który przemawia za takimi taśmami LED. Otóż musimy pamiętać również i o tym, że jest to produkt naprawdę tani, który nie będzie nas kosztował więcej niż kilkadziesiąt złotych. Wydaje się więc, że jak najbardziej w takie kolorowe węże świetlne warto się zaopatrzyć i dzięki nim zmienić nieco nastrój takiego salonu. Na pewno Wam się to uda.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl