Kategorie
Menu

Kategorie

Wago złączki

Najważniejsze jest to, że dostępne szybkozłączki są wykonywane z solidnych materiałów, a ich stosowanie jest łatwe i bezpieczne. Wszystko to sprawia, że zbudowanie sprawnie działającej instalacji elektrycznej nie będzie dużym wyzwaniem. Dzięki temu, że elektryk ma dostęp do tak porządnych elementów, może zbudować sprawnie działającą instalacje elektryczną, dostosowaną do potrzeb użytkownika. Nie będzie się to wiązało z żadnymi trudnościami czy kłopotami. Szybkozłączki Wago w każdej wersji są solidne, wytrzymałe i świetnie sprawdzają się do budowania instalacji elektrycznych we wszystkich budynkach.

Złączki 

Produktów : 64

Szybkozłączka

Szybkozłączki są wyposażone w specjalne zaciski do łączenia przewodów w puszkach elektroinstalacyjnych i szafkach rozdzielczych. Wykorzystywane są także do innych prac elektroinstalacyjnych. Wszystkie produkty wykonane są z solidnych materiałów. Dzięki temu wykazują się dużą trwałością i bezpieczeństwem podczas stosowania. Odznaczają się wysokim komfortem użytkowania. Są bardzo łatwe w zastosowaniu. Zapewniają dużą niezawodność wykonanego połączenia. Dzięki małym gabarytom, zajmują bardzo mało miejsca. Dają możliwość wykorzystania dowolnej kombinacji przewodów. Dzięki temu, że mają przezroczystą obudowę, można poprzez kontrolę wzrokową sprawdzić prawidłowe ułożenie przewodów.

Szybkozłączka elektryczna

Do wyboru są zarówno szybkozłączki na drut, jak i szybkozłączki uniwersalne. Te ostatnie występują w wersji kompaktowej. Służą do podłączania odizolowanych przewodów, zarówno jednodrutowych, jak i wielodrutowych. Przewody mogą mieć różne przekroje. Wszystko może odbywać się bez użycia narzędzi. Złączka jest zabezpieczona przed nieumyślnym rozciąganiem, dzięki temu, że ma zamkniętą obudowę. Bezpieczeństwo łączenia wszystkich rodzajów przewodów jest tutaj wysokie. Dzięki temu na pewno korzystanie z takiego rozwiązania będzie odbywało się we właściwy sposób, pod każdym względem. Wszystkie czynniki bezpieczeństwa zostały tu potwierdzone przez europejskie normy. W związku z tym szybkozłączki bez żadnych problemów można będzie wykorzystać.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl