Nasze sklepy:  twojegniazdka.pl

   Kategorie
Menu

Kategorie

Rozdzielnice i obudowy 

Produktów : 230

Rozdzielnice i obudowy

Rozdzielnice elektryczne to centrum instalacji elektrycznej w budynku. Rozdzielnice i obudowy stosuje się w domach jednorodzinnych, na placach budowy czy w budynkach użytku publicznego.

Rozdzielnice elektryczne w hurtowni elektrycznej eElektryka

W hurtowni elektrycznej eElektryka oferujemy niezawodne, solidnie wykonane produkty, dlatego w naszym asortymencie znajdują się rozdzielnice i bloki rozdzielcze LeGrand czy Hager. Stawiamy na produkty od najlepszych producentów i na wysoką jakość wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rozdzielnic dla budownictwa mieszkaniowego i dla obiektów przemysłowych.

Rodzaje rozdzielnic dla sprawnej instalacji elektrycznej

Sprzęt różni się sposobem i miejscem instalacji. Proponujemy rozdzielnice natynkowe i podtynkowe, modułowe i multimedialne. Rozdzielnice podtynkowe stosuje się wewnątrz pomieszczenia, a natynkowe tam, gdzie nie ma możliwości montażu aparatury modułowej pod tynkiem.  Rozdzielnicę podtynkową można schować w ścianie, ale rozdzielnicę natynkową bez problemu można umieścić we wnęce i zabezpieczyć drzwiczkami. Sprawdź też nasze akcesoria do rozdzielnic – maskownice, zamki, listwy zaciskowe i złączki.

©  Eelektryka.com 2024    projekt i realizacja: liczi.pl