Kategorie
Menu

Kategorie

Rozdzielnica natynkowa

Oferujemy również szyny wyrównujące potencjał, które chronią przed pożarem i porażeniem prądem. Chroni przed pojawieniem się różnicy potencjałów oraz przed niebezpiecznym napięciem elektrycznym.
W sklepie można nabyć również bloki rozdzielcze, które są natynkowe bądź montowane na szynę. Są to urządzenia do rozdziału energii elektrycznej, ale o większych możliwościach, bo z każdej strony posiadają więcej otworów wejściowych Rozdział otworów jest zależny od modelu, ale z każdej strony bloku znajduje się konkretna ilość otworów, co ułatwia pracę przy rozdzielaniu energii. Daje duże możliwości pracy dla każdego elektryka.

Rozdzielnica podtynkowa

Współpracujemy z najlepszymi producentami polskimi i zagranicznymi, którzy oferują wysokiej jakości produkty do tworzenia, zabezpieczania i kombinacji w instalacjach elektrycznych. Są to producenci godni zaufania, z wieloletnią tradycją. Oferujemy produkty bezpieczne, które posiadają odpowiednie certyfikaty, atesty, zgodne są z wszelkimi normami bezpieczeństwa. Nadają się do różnorodnego - do małych instalacji jak i dużych, przemysłowych. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Poznaj najlepsze na rynku rozdzielnice natynkowe i rozdzielnice podtynkowe.

Rozdzielnice i obudowy 

Produktów : 193

Rozdzielnica elektryczna

W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór rozdzielnic, listew zaciskowych i bloków rozdzielczych oraz akcesoriów do nich potrzebnych do montażu lub do zadbania o kwestie dostępu i bezpieczeństwa.
Oferujemy Państwu wysokiej jakości rozdzielnice natynkowe i podtynkowe wykonane z tworzywa sztucznego, a także z metalu. Posiadamy w naszej ofercie rozdzielnice elektryczne zamykane z klapką oraz dodatkowym zamkiem z kluczykiem lub na zatrzask. Rozdzielnice są jednorzędowe, a także wielorzędowe. Nadają się do montowania wewnątrz budynków i na zewnątrz, gdyż są odporne na działanie warunków atmosferycznych i na uszkodzenia mechaniczne, a także posiadają możliwość zabezpieczenia przed nieuprawnionymi osobami.

Rozdzielnica budowlana

Posiadamy rozdzielnice budowlane z klapkami dymnymi, transparentnymi oraz białymi, nietransparentnymi. Można również u nas osobno dokupić kluczyki do zamków. Wśród rozdzielnic w naszej ofercie można znaleźć hermetyczne modele, które będą nadawać się do zainstalowania nawet do pomieszczeń z panującymi ekstremalnymi warunkami - np. duże zakłady pracy, budowy, zakłady przemysłowe, itp. Dzięki nim można oszczędzić czas w trakcie realizacji instalacji elektrycznej. Posiadamy również duży wybór listew zaciskowych, które służą do łączenia przewodów, do ich podziału oraz do budowania instalacji elektrycznych. Bardzo łatwo montuje się je dzięki specjalnym otworom.

Można w naszym sklepie również nabyć zaciski główne, które pozwalają na rozdzielanie ich na osobne obszary. Używane są w przeróżnych instalacjach tam, gdzie obowiązkowe jest rozdzielenie zasilania. Zapewniają one bezpieczeństwo oraz niezawodność oraz posiadają wszystkie certyfikaty. Oferujemy listwy zaciskowe, które posiadają różnorodną liczbę torów.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl