Kategorie
Menu

Kategorie

Żarówki tradycyjne

Mimo tego, że żarówki LED powoli wypierają tradycyjne żarówki, posiadamy również żarówki tradycyjne niskonapięciowe, które są dużo tańsze, ale za to nie są oszczędne i trwałe. Jednak możemy je użyć w miejscu gdzie światło włączamy bardzo rzadko i tylko na chwilę, np. piwnica, garaż, komórka lokatorska, wózkarnia czy rowerownia. Posiadamy też w naszej ofercie żarówki dekoracyjne, które nadają wnętrzu ciepłą atmosferę, poprzez lekko przyciemnione szkło żarówki oraz oryginalnie wyglądający żarnik w środku.

Żarówki dekoracyjne

Żarówki dekoracyjne dobieramy tak, aby nasi klienci byli zadowoleni z ich jakości. Współpracujemy z najlepszymi producentami, znanymi na całym świecie z produkcji najlepszych żarówek. Możemy też zaoferować konkurencyjne ceny, które biorąc pod uwagę jakość, są naprawdę konkurencyjne. Polecamy naszą profesjonalną  obsługę i skorzystanie z oferty sklepu internetowego.

Źródła światła 

Produktów : 119

Żarówki LED

W naszym sklepie elektrycznym mamy duży wybór źródeł światła: od żarówek tradycyjnych, żarówki LED, po żarówki dekoracyjne. Różne kształty, rodzaj barwy świata, którą żarówka daje, różnorodna moc, rodzaj gwintu i wiele innych, dają Państwu ogromne możliwości dobrania odpowiednich żarówek do różnego typu pomieszczeń i we względu na częstotliwość używania, a także porę dnia, czy to rano, w południe czy w nowy. Inne światło będziemy chcieli mieć kiedy pracujemy przed komputerem, kiedy rysujemy, malujemy, czytamy książkę, dziergamy, pracujemy na małych elementach oraz kiedy przed snem czytamy jeszcze ostatni rozdział, artykuł czy gazetę lub rozmawiamy z bliskimi czy jemy kolację.

Żarówki energooszczędne

Źródła światła są bardzo istotne, bo wpływają na jakość pracy, odpoczynku oraz na zdrowie naszych oczu. Żarówki posiadamy o różnej mocy, różnych gwintach - pojedynczych,  także podwójnych małych gwintach. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór żarówek LED, które uchodzą za najbardziej oszczędne żarówki. Żarówki te potrafią zaoszczędzić 80% energii, są wytrzymalsze na częste wyłączanie i włączanie. Są droższe niż tradycyjne, ale za to dużo dłużej używa się jednej żarówki.

Żarówki do domu

Posiadamy żarówki o różnych kształtach, a także różnych barwach światła, które oddają: ciepłą, neutralną, zimną. W zależności od przeznaczenia możemy wybrać odpowiednie światło dla oczu oraz rodzaju pomieszczenia. Żarówki LED najbardziej opłaca się instalować jeśli długo używamy żarówki za jednym razem, a nie wyłączamy jej po chwili. Posiadamy tradycyjne żarówki LED, żarówki EKO-LIGHT, z elastyczną powłoką silikonową, dzięki czemu mają zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Oprócz tego mamy żarówki retro, które przypominają żarówki tradycyjne, ale używają oszczędnych włókien LED, która daje taką barwę światła jak żarówka LED., żarówki w kształcie kulki, płaskie, w kolorze białym, a także przezroczyste.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl