Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność


  Rozdzielnicze natynkowe IP65 na pewno można będzie wykorzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Spełnią powierzone im zadanie i będą pełniły funkcję skrzynki elektrycznej w najlepszy z możliwych sposobów. Głównie dlatego, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są w pełni dostosowane do potrzeb użytkownika. Warto stawiać na tak dobrej jakości urządzenia, spełniające oczekiwania.

  Rozdzielnice natynkowe IP65 TX3 

  Kategoria jest pusta.

  Rozdzielnicze natynkowe są wykonywane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dlatego odznaczają się wysoką odpornością i wytrzymałością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Przystosowane są do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Rozdzielacze mają obudowę zamkniętą skrzynkową oraz są przystosowane do plombowania. W niektórych modelach, w bocznej części obudowy znajdują się przetłoczenia do łatwego wprowadzania przewodów lub rurek instalacyjnych. Wyposażone są również w listwy zaciskowe. Aby działały właściwie i zgodnie z obowiązującymi przepisami, rozdzielacze natynkowe należy umieszczać na trudnopalnych ścianach. Powinny być one montowane przez osoby do tego uprawnione i posiadające odpowiednie kwalifikacje.

  Poszczególne modele rozdzielaczy natynkowych różnią się od siebie wielkością, głębokością oraz szerokością. Mają także różną klasę ochrony IP. Dostępne są między innymi rozdzielacze natynkowe z klasą IP65. Dostępne są zarówno w wersji, którą można zastosować wewnątrz pomieszczeń, jak i w wersji zewnętrznej, która przeznaczona jest do wykorzystania przemysłowego. Solidna konstrukcja, a także duża elastyczność modeli sprawia, że można je w pełni dostosować do swoich potrzeb. Nie sprawiają żadnych problemów podczas obsługi. Są pod tym względem komfortowe, ponieważ można na przykład zmienić w nich kierunek otwierania drzwiczek. Są wyposażone w dużą ilość miejsca na oprzewodowienie. Jest możliwa także regulacja głębokości szyn montażowych. Te wszystkie cechy sprawiają, że rozdzielacze natynkowe IP65 można w pełni dostosować do potrzeb użytkownika. Świetnie sprawdzą się w każdych warunkach.

  ©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl