Łączniki
Menu

Kategorie

Filtry

Producent


Oferta Opal grafitowy obejmuje łączniki:
•    pojedyncze – są wyposażone w pojedynczy przycisk. Pozwalają na łączenie w obrębie pojedynczego obwodu. Pełnią funkcję przełącznika
•    świecznikowe – są wyposażone w dwa przyciski. Najczęściej wykorzystywane są do żyrandoli lub innych lamp znajdujących się na suficie posiadających więcej niż jedno źródło światła,
•    schodowe – występują w parach. Pozwalają na umieszczenie ich na parterze, a także górnym piętrze. Przełączenie jednego z łączników powoduje zmiany w obwodzie. Stosowane są powszechnie, jak sama nazwa wskazuje, na klatkach schodowych. Dzięki nim można wyłączyć światło na parterze, a po wejściu na górne piętro wyłączyć je przy użyciu drugiego przycisku.

Łączniki od marki Timex pochodzące z serii Opal grafitowy odznaczają się atrakcyjnym wyglądem, a także dobrymi parametrami użytkowymi. Są wykonywane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu odznaczają się trwałością, a także niezawodnością w działaniu. Z powodzeniem można będzie z nich korzystać przez długie lata, bez wyraźnych śladów użytkowania. Nabywając łączniki, otrzymujesz od producenta gwarancję ich trwałości.


Łączniki 

Ilość wszystkich produktów: 9

Łączniki to najprostsze łączniki elektryczne, które są wykorzystywane do załączania i wyłączania prądów roboczych w instalacjach niskiego napięcia, takich jak na przykład oświetlenie. Stanowią one pewnego rodzaju zabezpieczenie elektryczne. Sprawiają, że możliwe jest wykonywanie wielu czynności w obwodach elektrycznych. W podstawowych instalacjach są wykorzystywane załączniki i wyłączniki źródeł światła. Najczęściej wykorzystywane są łączniki klawiszowe, które można znaleźć w serii Opal grafitowy przygotowanej przez polskiego producenta Timex. Posiadają one łatwe w użyciu duże przyciski klawiszowe zamknięte w estetycznej obudowie. Dzięki grafitowej barwie łączników, nie będzie żadnych problemów z tym, aby dopasować je do wystroju wnętrza urządzonego w nowoczesnym stylu.

Łączniki mogą być montowane w puszkach jako:
•    łączniki podtynkowe,
•    łączniki wtynkowe,
•    łączniki nadtynkowe.

©  Wszystkie prawa zastrzeżone eelektryka.com 2018    projekt i realizacja: liczi.pl