Gniazda
Menu

Kategorie

Filtry

Producent


Nowatorskie rozwiązania poparte doświadczeniem, stosowane przez Timex pozwalają na wypuszczanie na rynek gniazd elektrycznych cieszących się dużą popularnością wśród klientów poszukujących wysokiej jakości produktów. A seria Opal grafitowy tylko takie zawiera. Decydując się na gniazda elektryczne od Timex można mieć pewność niezawodności działania tych rozwiązań. Instalacja elektryczna zostanie wykończona przez gniazda, które będą działały bez żadnych problemów i opóźnień. Będą zasilany w odpowiedni sposób urządzenia elektryczne. Ciesząca się dużą popularnością firma Timex stara się zadowalać wszystkich swoich klientów. Nie da się ukryć, że gniazda elektryczne, które oferuje są najlepsze na rynku. W jej ofercie dostępne są m.in.:
•    gniazda pojedyncze,
•    gniazda pojedyncze z uziemieniem,
•    gniazda podwójne,
•    gniazda hermetyczne,
•    gniazda komputerowe,
•    gniazda antenowe.
Szeroki wybór gniazd elektrycznych z serii Opal grafitowy sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie akcesoria elektrotechniczne dla siebie.

Gniazda 

Ilość wszystkich produktów: 11

Gniazdo elektryczne jest złączem będącym częścią instalacji elektrycznej. Służy do przyłączania do niego urządzeń zasilanych energią elektryczną. Gniazda nazywane są także łącznikami wtykowymi. Konieczne jest włożenie wtyczki do specjalnych otworów, aby możliwe było uruchomienie określonego urządzenia zasilanego energią elektryczną. Znajdujące się w serii Opal grafitowy gniazda elektryczne, produkowane przez polskiego producenta Timex, odznaczają się bardzo dobrym walorami użytkowymi oraz estetycznymi. Dzięki temu, że Timex działa na rynku od 1983 roku, zdobył już duże doświadczenie w produkcji artykułów elektrotechnicznych. Może oferować szeroką gamę produktów, w tym gniazd elektrycznych, w pełni dostosowanych do potrzeb użytkowników. Jest to możliwe, ponieważ producent dysponuje nowoczesnym parkiem maszyn, w którym przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii tworzone są wszystkie produkty, które później trafiają do sprzedaży. Wszystkie gniazda elektryczne znajdujące się w ofercie Timex posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość i niezawodność w działaniu.

©  Wszystkie prawa zastrzeżone eelektryka.com 2018    projekt i realizacja: liczi.pl