Kategorie
Menu

Kategorie

Rozdzielnica Legrand

W naszym sklepie posiadamy również duży wybór rozdzielnic elektrycznych modułowych natynkowych i podtynkowych. Rozdzielnice metalowe mają drzwiczki metalowe zabezpieczone niewielkich rozmiarów zamkiem patentowym. Są one wykonane z blachy stalowej, która ma grubość 1 mm, ale też posiadamy takie, które wykonane są z blachy grubszej, np. 6 mm. Rozdzielnice te malowane są farbą proszkową poliestrowo-epoksydową RAL 9003, dzięki czemu blacha odporna jest na korozję.

Rozdzielnica Schneider

Nasze produkty dobieramy tak, aby klient był zadowolony z wysokiej jakości produktu, jego bezpieczeństwa i użyteczności. Współpracujemy z markami, które znają się na koncepcjach rozdziału energii elektrycznej i mogą zaproponować idealne rozwiązania dla każdego. Współpracujemy z takimi producentami jak Elektro-Plast, Hager, Scheider, Legrand. Duży wybór modeli sprawia, że w naszym sklepie można wyposażyć się w wiele rozdzielnic do wielu typów montażu.

Rozdzielnice modułowe 

Produktów : 127

Rozdzielnica modułowa

W naszym sklepie elektrycznym znajdą Państwo duży wybór rozdzielnic elektrycznych. Służą one do zgrupowania urządzeń elektroenergetycznych. Posiadają szyny zbiorcze, połączenia elektryczne, elementy izolacyjne i  osłony, które służą do rozdzielenia energii. Służą też one do zabezpieczania i łączenia linii i obwodów elektrycznych. Posiadamy kilka rodzajów: podtynkowe, natynkowe. Posiadamy różne rozmiary, modele i rozdzielnice wykonane z różnych materiałów.

Rozdzielnica modułowa natynkowa

Mają one budowę skrzynkową i posiadają klapki do zamykania do dodatkowego zabezpieczenia przezroczyste, dymne bądź białe. Posiadamy rozdzielnice jednoszynowe, dwuszynowe i wieloszynowe. Długość szyn jest różna, dlatego wybór w naszym sklepie jest duży, aby dostosować się do potrzeb każdego klienta. Wszystkie rozdzielnice posiadają etykiety opisowe. Rozdzielnice są bezpieczne, bo wykonane z materiału samogasnącego. Zróżnicowana kolorystyka i kolory klapek sprawiają, że możemy dostosować rozdzielnice do upodobań estetycznych. Posiadamy w naszym sklepie rozdzielnice i obudowy z tworzywa sztucznego natynkowe i podtynkowe, do zastosowania wewnątrz budynku.

Rozdzielnica modułowa podtynkowa

Przystosowane są one do plombowania. Rozdzielnice posiadają wspornik, który pozwala na umieszczenie zabezpieczeń nadmiarowo-prądowych, wyłączników różnicowo-prądowych oraz innych aparatów elektrycznych. Niektóre rozdzielnice w naszym sklepie wykonane są z tworzywa sztucznego, a drzwiczki mają metalowe. Posiadamy w naszej ofercie rozdzielnice, które mogą być zastosowane na zewnątrz, z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na czynniki zewnętrzne oraz na długotrwałe działanie promieni UV. Są to rozdzielnice hermetyczne do zastosowania do systemów fotowoltaicznych. Wśród rozdzielnic w naszym sklepie wyróżniają się takie, które mają drzwi z poliwęglany, a wykonane są z polistyrenu odpornego na udary.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl