Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Przekaźnik czasowy

Przekaźniki czasowe w naszym sklepie są różnego typu. Są one używane w automatyce przemysłowej oraz domowej, np. do wentylacji, oświetlenia czy ogrzewania. Przydaje się w wypadku opóźniania wyłączania lub załączania, a także cyklicznego załączania i wyłączania w określonych odstępach czasu. Dzięki nim nie trzeba samemu regulować pracy urządzeń. Oświetlenie na klatkach schodowych jest wyłączane po jakimś czasie od braku wyczucia ruchu, wentylacja działa po wyłączeniu światła. Można dzięki nim sporo oszczędzić, a także w przypadku wentylacji zadbać o pomieszczenia, które muszą być dobrze wentylowane, bez potrzeby włączania światła.

Przekaźniki elektryczne

Można również ustawiać czas pracy oraz przerwy działania urządzeń czy oświetlenia. Oferujemy również przekaźniki termiczne, które służą do ochrony urządzeń przed nadmiernym nagrzewaniem się. O stanie ciepła informują nas diody LED w kolorze zielonym oraz czerwonym. Produktami przeznaczonymi do bezpiecznego działania urządzeń są na przykład czujniki kolejności i zaniku fazy, zaniku i asymetrii faz, a także zaniku fazy z kontrolą styków, które używane są w silnikach elektrycznych - kiedy następuje zanim napięcia silnik jest wyłączany, a włączany kiedy napięcie rośnie.

Przekaźnik termiczny

Oferujemy Państwu wysokiej jakości przekaźniki od polskiego producenta. Wyróżniają się one wysoką jakością materiałów, z których są wykonane. Są one bardzo powszechnie używane w automatyce do sterowania, a także zapewnienia bezpieczeństwa urządzeniom. Często używane są w domach, ale również w przemyśle jak i budynkach użytku publicznego, gdzie zużywa się dużo prądu, ale gdzie można wprowadzić możliwości oszczędniejsze.

Przekaźniki 

Produktów : 87

Przekaźnik

W naszym sklepie znajduje się bogata oferta przekaźników, które są jednymi z najważniejszych elementów aparatury elektrycznej. Oferujemy przekaźniki elektromagnetyczne, impulsowe, zaniku i asymetrii faz, czujniki kolejności i zaniku fazy, czasowe, termiczne. Mają one bardzo dużo zastosowań. Mogą być powielaczami sygnałów, separatorami bądź elementami wykonawczymi. Służą do montowania do celów przemysłowych jak i domowych.

Przekaźniki impulsowe

Przekaźniki elektromagnetyczne oferowane w naszym sklepie służą do montowania na szynie standardowej 35mm. Jest on sterowany za pomocą elektromagnesu. Działa on na niskie napięcia i w ich wypadku wystarczy mały prąd, a w obwodzie styków może być większy prąd i napięcie znacznie powiększone. Przekaźniki impulsowe bistabilne umożliwiają włączenie lub wyłączenie oświetlenia lub innego urządzenia za pomocą specjalnego sterowania.

Po impulsie prądu spowodowanym naciśnięciem przycisku dzwonkowego następuje załączenie, a po następnym impulsie jego wyłączenie. Jeśli zabraknie prądu lub napięcia to styk po jego powrocie zostanie ustawiony na pozycję wyłączenia. Chroni to przed niekontrolowanym załączaniem urządzeń. Nadają się do współpracy z żarówkami LED, świetlówkami ESL, transformatorami i innymi.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl