Nasze sklepy:  twojegniazdka.pl

   Kategorie
Menu

Kategorie

Gniazdka elektryczne, Łączniki 

Produktów : 1191

Gniazdka elektryczne, kontakty ścienne, łączniki

Nowoczesne gniazdka elektryczne, wtyczki i łączniki to niezbędny element w każdym domu. Są wszędzie – w domach, mieszkaniach i budynkach przestrzeni publicznej. Przydają się na każdym kroku, dlatego warto zadbać o to, żeby były niezawodne i solidne.

Gniazdko elektryczne dla bezpiecznego dostępu do energii

Każde funkcjonalne gospodarstwo domowe lub firma potrzebują dostępu do instalacji i aparatury elektrycznej, dlatego w kategorii Gniazdka elektryczne umieściliśmy całą gamę produktów: kontakty ścienne, gniazda elektryczne – pojedyncze i podwójne, z uziemieniem i bez uziemienia czy łączniki natynkowe lub podtynkowe.

W ofercie sklepu eElektryka znajdziesz wyłączniki światła, ramki do kontaktów, wtyczki siłowe, zaślepki i gniazda antenowe. Wszystkie dostępne u nas produkty łączy wysoka jakość wykonania, którą gwarantują najlepsi producenci akcesoriów elektrycznych: Timex Opal, Simon, Ospel, Kontakt Simon czy Karlik.

Funkcjonalne gniazda elektryczne i kontakty ścienne

W asortymencie naszego sklepu elektrycznego znajdziesz kilkaset różnych, funkcjonalnych gniazd elektrycznych, włączników i akcesoriów elektrycznych, które możesz podłączyć do źródeł światła lub sprzętów domowych. Oferujemy gniazda z wyłącznikiem, kontakty ścienne i łączniki w wielu kolorach, w stylu nowoczesnym, klasycznym, retro czy minimalistycznym. Sprawdź naszą ofertę i wybierz dobre kontakty i gniazdka do Twojego domu.

©  Eelektryka.com 2024    projekt i realizacja: liczi.pl