[OUTLET] WEBER Wkładka bezpiecznikowa nożowa NH00 32A gF 500V/100kA

Producent WEBER

10,00 zł brutto   8,13 zł netto

Tylko najlepsze oferty Znalazłeś taniej?

Ostatnia sztuka, dostępna ilość: 1
10
Wysyłka
w 24h

Zamówienia telefoniczne

Infolinia Pon.-Pt., godz 9:00 - 15:00

+48 74 831 24 23

Opis przedmiotu Szczegółowy opis towaru

Wyprzedaż! Produkt fabrycznie nowy, bez żadnych uszkodzeń.

Wkładki topikowe nożowe - przemysłowe przeznaczone są do ochrony instalacji elektro-energetycznych przed skutkami zwarć i przeciążeń. Ich parametry elektryczne i gabaryty zewnętrzne są zgodne z wymaganiami następujących norm: PN-IEC-269, VDE 0636. Wkładki topikowe przemysłowe są mocowane w podstawach bezpiecznikowych przy pomocy izolacyjnego uchwytu.

Wysokiej jakości firmowa ceramiczna wkładka topikowa. Korpus wkładki topikowej wykonany jest z pełnowartościowego steatytu, który jest bardzo odporny na obciążenia termiczne. Pokrywy wykonane z aluminium są trwalej odporne na korozję. W wewnętrznej części ceramicznego korpusu umieszczony jest element topikowy z miedzi, który przymocowany jest do specjalnie przygotowanej wewnętrznej części styku nożowego. Ponadto wnętrze korpusu ceramicznego wypełnione jest piaskiem kwarcowym o dokładnie dobranej granulacji.

W bezpieczniku topikowym przerwanie obwodu elektrycznego następuje po określonym dla danego natężenia prądu czasie jego przepływu. Główną częścią bezpiecznika jest element topikowy wbudowany we wkładkę topikową. Topik jest przewodnikiem elektrycznym, który nagrzewa się w wyniku płynięcia przez niego prądu. Gdy zbyt duże natężenie prądu trwa dłuższy czas, to wówczas topik nagrzewa się do temperatury, w której się topi. W momencie przepalenia topika następuje zapalenie łuku elektrycznego, gdy wartość natężenia płynącego prądu spadnie do zera łuk gaśnie i prąd przestaje płynąć. Czas palenia się łuku zależy od rozłączanego napięcia, natężenia prądu oraz środowiska w którym się pali.

Rozwiń opis Zwiń opis

Dane techniczne Parametry produktu

Rodzajwkładki topikowe
Zwarciowa zdolność wyłączania100 kA
Napięcie znamionowe Un500V AC
Rodzaj wkładkigF
Wielkość wkładkiNH00
Prąd znamionowy wkładki32 A
Charakterystyka wyzwalania wkładkiszybka
Optyczna sygnalizacja przepalenia wkładkitak
CertyfikatyCE, VDE
NormyIEC 60269-1
Gwarancja24 miesiące
Rozwiń opis Zwiń opis
  • Reviews (0)
  • Path: > > > > > [OUTLET] WEBER Wkładka bezpiecznikowa nożowa NH00 32A gF 500V/100kA
    ©  Eelektryka.com 2021    projekt i realizacja: liczi.pl