Nasze sklepy:  twojegniazdka.pl

F&F Sterownik roletowy jednoprzyciskowy do puszki 230V STR-2

FF060

5908312593324

Producent F&F

79,28 zł brutto   64,46 zł netto

79.28
Wysyłka
w 48h

Dostępność: mała ilość

Zamówienia telefoniczne

Infolinia Pon.-Pt., godz 9:00 - 15:00

+48 74 831 24 23

Opis przedmiotu Szczegółowy opis towaru

F&F LOGO

 
Sterownik STR-2 przeznaczony jest do sterowania rolet (góra-dół) lub innych obiektów (np. bramy) napędzanych silnikiem elektrycznym jednofazowym prądu zmiennego za pomocą włączników chwilowych (np. dzwonkowych).
Sterownik może pracować jako urządzenie samodzielne (przeznaczone do otwierania/zamykania jednej rolety), jak również możliwe jest łączenie sterowników w grupy umożliwiające centralne sterowanie wieloma roletami.Zasilanie sterownika sygnalizowane jest świeceniem LED zielonej. Załączenie silnika rolety następuje poprzez chwilowe podanie napięcia (L lub N) na jedno z wejść sterujących. Silnik załączany jest na zaprogramowany wcześniej przez użytkownika czas, pozwalający na pełne podniesienie lub opuszczenie rolety. Istnieje możliwość zatrzymania uruchomionej rolety na wybranym przez użytkownika poziomie (niepełne otwarcie lub zamknięcie rolety).
Polski produkt!

 

WEJŚCIA STERUJĄCE STEROWNIKA:

Sterowanie lokalne - grupa przycisków podłączona do zacisku 6 sterująca jedną roletą.⇧ - w górę (otwarcie); ⇩ - w dół (zamknięcie). Naciśnięcie  przycisku  lokalnego powoduje załączenie rolety na ruch w kierunku przeciwnym do ostatnio wykonywanego (po podłączeniu sterownika do zasilania, pierwszy ruch powoduje zamknięcie rolety). Jeżeli roleta znajduje się już w ruchu, to naciśnięcie przycisku sterowania lokalnego spowoduje zatrzymanie rolety. Ponowne  naciśnięcie  przycisku  lokalnego powoduje ruch rolety w przeciwnym kierunku.
Sterowanie centralne - wspólna dla wielu sterowników (minimum dwa) grupa przycisków podłączona do zacisków 7 i 8 sterująca wszystkimi roletami będącymi w układzie sterowania centralnego.⇧⇧ - wszystkie w górę; ⇩⇩ - wszystkie w dół. Naciśnięcie przycisku sterowania centralnego powoduje załączenie rolet na ruch w zadanym kierunku. Jeżeli jedna z rolet wykonuje już ruch w  tym samym kierunku, to będzie on dalej kontynuowany. W przypadku, gdy wykonuje ruch w kierunku przeciwnym, to roleta najpierw zostanie zatrzymana, a  następnie  załączona w kierunku wynikającym z rozkazu podanego na wejście centralne. UWAGA! Sterowanie centralne umożliwia tylko załączenie rolet na ruch w wybranym kierunku. Zatrzymanie rolety nastąpi dopiero po upływie zaprogramowanego czasu lub po naciśnięciu dowolnego przycisku sterowania lokalnego. 
Rozwiń opis Zwiń opis

Dane techniczne Parametry produktu

Oznaczenie handloweSTR-2
Rodzajprzekaźniki instalacyjne
Maksymalne obciążenie460 W
Opóźnienie zadziałaniaprogramowalny 0sek÷10min
Sygnalizacja zasilaniaLED zielona
Prąd impulsu sterującegomaks. 1 mA
Napięcie znamionowe Un230 V~
Pobór energii1 W
Przyłącze3×DY 1mm², długość 8cm; 4×DY 1,5mm², długość 8cm;
Montażw puszce podtynkowej Ø60
Stopień ochronyIP20
Temperatura pracy-25°C ÷ +50°C
Wymiary produktuØ56 mm, h: 19 mm
CertyfikatyCE
Gwarancja24 miesiące
Rozwiń opis Zwiń opis
  • Reviews (0)
  • Path: > > > F&F Sterownik roletowy jednoprzyciskowy do puszki 230V STR-2
    ©  Eelektryka.com 2023    projekt i realizacja: liczi.pl