Nasze sklepy:  twojegniazdka.pl

   Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Automatyka budynkowa 

Produktów : 167

Automatyka budynkowa i domowa

Automatyka budynkowa jest stosowana w biurach czy budynkach użyteczności publicznej ze złożonymi systemami oświetlenia czy klimatyzacji. Wykorzystują urządzenia takie jak sterowniki czy przekaźniki. Automatyka domowa jest rozwiązaniem przeznaczonym do domów i obejmuje zaawansowane systemy automatyzacji bram wjazdowych, domofonów i wideodomofonów czy sterowania ogrzewaniem.

Automatyka domowa, czyli inteligentny dom

Automatyka domowa ma za zadanie zwiększyć komfort użytkowania urządzeń domowych i podnieść bezpieczeństwo. Zwykle pozwala sterować systemem za pomocą przycisków lub telefonu i dedykowanej aplikacji. Coraz częściej automatyka domowa wykorzystuje rozwiązania bezprzewodowe i pozwala na sterowanie za pomocą WiFi. W ten sposób możemy wykorzystywać gadżety technologiczne bez wstawania z kanapy. To praktyczne wyjście dla każdego, kto chce zbudować inteligentny dom.

Funkcjonalna automatyka domowa i budynkowa

Termostaty, ściemniacze czy urządzenia, takie jak zegar astronomiczny umożliwiają programowanie czasowe urządzeń. Automat schodowy ułatwia automatyzację oświetlenia klatek schodowych. Czujniki ruchu można wykorzystać do budowania prostych modułów automatycznego włączania światła lub otwierania drzwi. Wybierając automatykę w swoim domu, możemy sterować ogrzewaniem, monitorować zużycie prądu w pomieszczeniach czy automatycznie podnosić rolety na oknach. W sklepie elektronicznym eElektryka stawiamy na nowoczesne rozwiązania dla domu – sprawdź naszą ofertę automatyki domowej i budynkowej.

©  Eelektryka.com 2024    projekt i realizacja: liczi.pl