Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Producent

Kwadratowa lampa sufitowa

Cena - w ofercie sklepu eelektryka.com możemy znaleźć oprawy kasetonowe LED w bardzo dobrej cenie - potrójne oprawy, nie zapłacimy więcej niż 100 zł. Ceny produktów różnią się, gdyż pochodzą one z dwóch rożnych firm. Prostota instalacji - instalacja takiej oprawy nie jest ciężka. Wystarczy połączyć dobrze kable i wkręcić żarówkę (lub żarówki) do miejsc na to przeznaczonych i voila! Nasze oświetlenie już działa! Mobilność - nie jest to, mobilność taka, jaką charakteryzują się nasze dzisiejsze telefony, czy laptopy, jednakże oprawy kasetonowe LED są elementami ruchomymi, więc można swobodnie manipulować kątem ich padania. Pamiętaj! Nie zawsze cena idzie w parze z zyskiem!

Oprawy oświetleniowe w sklepie elektrycznym

Stare, coraz rzadziej używane żarówki są zazwyczaj niezbyt dobrym wyjściem do biura czy gabinetu. Nie dostarczają tak dobrej jakości światła, są zazwyczaj w jednej barwie, a i problemem może być ich użytkowanie - szybko się palą i nie są zbyt energooszczędne. Jeżeli zdecydowałeś się na zakup opraw kasetonowych LED, zapraszamy do sklepu eelektryka.com, gdzie nasi fachowcy doradzą Ci w wyborze, oraz służą pomocą w sprawach związanych z instalacją takowego oświetlenia. Jeżeli nadal się zastanawiasz, przelicz sobie ile prądu zabierze 5 żarówek, po 100W każda, a ile 5 lamp LED, po 16W mocy, każda. Kalkulacja jest prosta - oświetlenie LED jest o wiele lepszym wyjściem, niż standardowe, klasyczne żarówki.

Oprawy kasetonowe 

Produktów : 2

Oprawa oświetleniowa kasetonowa

W biurach i gabinetach bardzo ważnym czynnikiem, który wręcz warunkuje to, jak pracujemy jest światło. Nie może być za mocne, ani zbyt słabe, jego barwa musi mieć neutralny kolor, tak aby nasz wzrok nie męczył się. Jeżeli myślisz o instalacji nowego oświetlenia dla konkretnych pomieszczeń, a nie masz za bardzo pojęcia co się z czym je oraz brak Ci umiejętności planowania i majsterkowania z pomocą przychodzą gotowe zestawy oświetleń. Jeżeli nie podjąłeś decyzji o tym, jaki rodzaj oświetlenia wybrać jako nowy, warto zastanowić się nad kilkoma czynnikami tego wyboru.

Oprawa kasetonowa LED

Pierwszą kwestią jest koszt zakupu i instalacji. Rzecz jasna, stare typy oświetleń, będą tańsze od wersji LED, a instalacja takowego oświetlenia jest o wiele tańsza. Co przemawia zatem na korzyść oświetlenia LED? O wiele większa moc światła, oszczędność pieniędzy na rachunkach za prąd, mniejsza awaryjność oraz stosunkowo łatwa instalacja. Koszty zużycia prądu są o wiele mniejsze niż w przypadku zwykłego oświetlenia - zwykła żarówka ma zazwyczaj moc 100W. Lampy LED to świetna alternatywa dla tak dużego zużycia prądu! Dla przykładu, jeżeli używamy żarówek LED o mocy 16W, to, co łatwo policzyć, zaoszczędzamy aż 84W na pracy jednej żarówki.

Kasetony oświetleniowe

Jeżeli masz problem z instalacją oświetlenia LED, a nie chcesz wzywać fachowca, warto rozejrzeć się za gotowymi rozwiązaniami. Na przeciw wychodzą nam bardzo pomocne panele LED oraz oprawy kasetonowe. Te drugie, to kwadrat wycięty z metalu, w którym możemy zainstalować lampę LED. W sklepie eelektryka.com mamy szeroki asortyment tychże opraw kasetonowych. Możemy wybrać zarówno pojedynczą oprawę, jak i podwójną czy nawet potrójną. Co przemawia za tym, aby wybrać ten produkt?

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl