Kategorie
Menu

Kategorie

Gniazda, łączniki Simon Akord - Cechy charakterystyczne 

Oprócz tego, że seria Simon Akord wyróżnia się swoim wyglądem, to również posiada zastosowania bardzo praktyczne. Producent oferuje monoblokowe łączniki pojedyncze, a także podwójne, występują one w wersji tradycyjne lub hermetycznej. Te drugie najlepiej sprawdzają się w łazienkach oraz kuchniach oraz w każdym innym pomieszczeniu narażonym w dużym stopniu na kontakt z wodą, gdzie niezbędne jest zachowanie najwyższego poziomu ochrony instalacji elektrycznej. 

W ofercie tej serii znaleźć można równocześnie puszki natynkowe w odcieniach kolorystycznych pasujących do elementów instalacyjnych (gniazd elektrycznych oraz łączników). Producent oferuje również monoblokowe gniazda bryzgoszczelne (idealne do "mokrych" pomieszczeń), różne gniazda wtyczkowe oraz hermetyczne, a także różnego rodzaju gniazda antenowe, telefoniczne i komputerowe. 

Pokrywa znajdująca się w gniazdach elektrycznych serii Simon Akord odchyla się do kąta 180 stopni, co zdecydowanie ułatwia włożenie wtyczki oraz dzięki temu znacznie zmniejsza ryzyko wyłamania jej poprzez zbyt duże i częste odchylanie jej. Ponadto gniazda zostały zaprojektowane w taki sposób (posiadają przesłony otworów prądowych), aby były bezpieczne i chroniły dzieci przed porażeniem prądem elektrycznym. 

Seria Simon Akord to seria o najwyższym standardzie, stworzona i zaprojektowana została w bezpieczny i praktyczny sposób, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Niesztampowy wygląd oraz jednolitość zapewnią zadowolenie oraz satysfakcje z wyboru. Dodatkowo precyzja wykonania oraz trwałość materiałów zapewnią długi czas użytkowania. Satysfakcja gwarantowana.

Simon Akord 

Produktów : 7

Simon Akord - seria inna niż wszystkie

Seria gniazdek elektrycznych oraz łączników marki Simon Akord wyróżnia się obłym kształtem i skromną, lecz wysmakowaną kolorystyką. Seria ta charakteryzuje się nieszablonowym wyglądem. Dłuższe linie podstawy oraz grzbietu względem boków, a także wyraźnie zaokrąglone rogi nadają jej elegancki i nienaganny styl. Z pewnością idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu zarówno klasycznym jak i nowoczesnym.

Seria Simon Akord - do jakich pomieszczeń pasuje

Łączniki oraz gniazda elektryczne tej serii sprawdzą się w każdym miejscu. W domu, mieszkaniu czy biurze. Seria ta bez problemu wpasuje się w różnego rodzaju aranżacje, nowoczesny i minimalistyczny, a także tradycyjny oraz klasyczny styl zapewni elegancki i wysmakowany wygląd pomieszczenia. Jedną z zalet tej serii jest smukła linia włączników światła po zamontowaniu odstają od ściany jedynie 11 mm. Następnym plusem tych produktów jest ich jednakowy kształt oraz wymiary (np. włącznik i gniazdo elektryczne podwójne), co pozwala na zachowanie schludnego wyglądu oraz zapewni jednolitość wnętrza. Takie rozwiązanie również umożliwia zaoszczędzić czas na wyszukiwaniu i komponowaniu pasujących do siebie elementów. Producent zatem proponuje kompletną serię produktów.

Kolorystyka, choć oszczędna jest wyszukana i oryginalna, produkty tej serii można nabyć w następujących kolorach:

  • biały,
  • beżowy,
  • aluminium metalizowany,
  • satyna metalizowany.

Wybór produktów z serii Simon Akord zapewni najwyższy poziom użytkowania, trwałość i bezpieczeństwo.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl