Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Oprawy halogenowe sufitowe

Do opraw ruchomych możemy zastosować klasyczne żarówki halogenowe i nowoczesne, energooszczędne żarówki LED. Dzięki żarówkom LED pozytywnie wpływamy na klimat,  ograniczamy zużycie energii elektrycznej, co powoduje zmniejszenie wydatków. Lampy LED są wydajniejsze i mają bardzo długą żywotność.  Ruchome oprawy są na tyle uniwersalne, że ich możliwości są nieograniczone, zastosować w nich możemy lampy różnego koloru, co zwiększa możliwości, jakie niosą za sobą ruchome oprawy.

Oprawa halogenowa stała

Idealnie nadają się do dekoracji. Ogromną zaletą jest prostota montażu, a później nieskomplikowany rodzaj montażu żarówki. W warunkach domowych wymianę żarówki może wykonać każdy. Pozwala to na zaoszczędzenie kolejnych pieniędzy, nie trzeba wzywać specjalistów, by wymienić uszkodzone źródło światła. Produkt polecany jest firmom, ruchome oprawy z żarówkami skutecznie przyciągną klientów, oświetlając wyróżnione produkty, polecane jest szczególnie na witrynach, gablotach i wystawach. Lepiej oświetlony i wyróżniony towar szybciej trafi w oczy klientów.

Oprawy sufitowe w sklepie elektrycznym

A dobrze wyeksponowany towar łatwiej sprzedać. Kształt opraw jest również bardzo pomocny przy montażu w witrynach, które najczęściej mają kształt prostokątów. Zainwestowane pieniądze w kupno opraw kwadratowych szybko się zwrócą. Oprawy ruchome bardzo często są wykorzystywane w punktach gastronomicznych, ich uniwersalna możliwość skierowania światła w różne strony, pozwala na oświetlenie barów, podkreślenie gablot z drogimi trunkami, a także nadają przytulny klimat, oświetlając rogi pomieszczeń.

Oprawy kwadratowe ruchome 

Produktów : 19

Oprawa halogenowa

Oprawy kwadratowe ruchome są bardzo dobrym sposobem zamontowania oświetlenia, którym będziemy chcieli manewrować. Jest to ogromna zaleta, ponieważ montując ruchomą oprawę, zawsze możemy zmienić ustawienie kierunku snopu światła. Nowoczesne wykonanie i ciekawy design łączą w sobie funkcjonalną lampę oświetleniową i ekscytującą dekorację. Kształt kwadratowych opraw jest uniwersalny, można go zastosować wszędzie. W odróżnieniu od innych opraw, możemy tutaj zastosować lampy o mniejszym kącie świecenia, jeśli chcemy zaakcentować konkretne miejsce, na które nakierujemy światło.

Oprawy halogenowe

Możliwości użytkowe są nieograniczone, sprawdzają się niemal wszędzie. Doskonale można oświetlić pomieszczenia, montując je na suficie, można oświetlić ściany, fontanny, posągi. Wnętrza szaf i wnęk ściennych dobrze jest dodatkowo oświetlić, światło rzadko tam trafia, a zastosowanie dodatkowego oświetlenia skutecznie pomoże w użytkowaniu tych miejsc. Oprawy halogenowe można montować także przy oświetleniu schodów, doskonale sprawdzają się przy oświetleniu poszczególnych stopni, atutem ruchomych opraw jest możliwość skierowania snopu światła by nie raził w oczy, jest to bardzo przydatne, kiedy wstając z łóżka w nocy, trzeba udać się schodami w kierunku innego pomieszczenia. Oprawy ruchome zapobiegają oślepieniu podczas takich nocnych spacerów. W piwnicy można je zastosować do podkreślenia i rzucenia dekoracyjnego światła na stojaki z winem lub słoikami.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl