Kategorie
Menu

Kategorie

Łączniki Ospel

Urządzenia elektroinstalacyjne z serii OSPEL Ton to szeroka gama akcesoriów nie tylko pokrywająca wszystkie podstawowe potrzeby każdego domu, ale także umożliwia dostarczenie zasobów multimedialnych oraz podłączenie do sieci telekomunikacyjnej, w tym także internet. Dzięki produktom Ton firmy OSPEL będzie możliwe stworzenie własnego kina domowego lub zasilenie i obsługa zaawansowanego systemu audio. Ponadto, mogą Państwo zaopatrzyć się w akcesoria do płynnej regulacji natężenia światła w pomieszczeniu. Dzięki temu będzie można stworzyć niepowtarzalną atmosferę w mieszkaniu.

Sklep elektryczny

Moduły OSPEL Ton montowane są podtynkowo w systemie ramkowym. Można je zamontować przy pomocy wkrętów śrubowych lub pazurków rozporowych, tym samym dając instalatorowi wolność wyboru. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić pionowe i poziome ramki podwójne, potrójne, poczwórne, a nawet ramki na pięć elementów elektroinstalacyjnych. Dzięki temu akcesoria można zaaranżować w spójne i przejrzyste zestawy, spełniające wszystkie potrzebne funkcje.

Hurtownia elektryczna

Produkty OSPEL Ton, dostępne w naszym sklepie, objęte są 24-miesięczną gwarancją. Zapewniamy trwałość I satysfakcję korzystania z naszych produktów, o czym może świadczyć nasze doświadczenie. Podczas ponad 20 lat naszej działalności, ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku, zyskując renomę i pozytywną opinię u zadowolonych klientów.

Ospel Ton 

Kategoria jest pusta.

Urządzenia i akcesoria z serii Ton produkcji firmy Ospel to zaawansowana gama produktów elektroinstalacyjnych o wysokiej jakości, łatwości stosowania, wysokim poziome bezpieczeństwa i łatwym montażu. Elementy elekrtoinstalacyjne są montowane w systemie ramkowym. Moduły elektroinstalacyjne serii Ton, wyróżniają się stylistycznie przy pomocy swoistej palety barw ramek dobieranych dowolnie względem elementów roboczych urządzeń elektroinstalacyjnych, które kształtem zbliżone są do sześciokątów. Elementy elektroinstalacyjne, o lakierowanym wykończeniu powierzchni, są dostępne w kolorze białym, lub aranżacjach: satynowy/srebrny i satynowy/złoty. Oprócz tego osobno dostępne w sprzedaży są ramki ozdobne w kolorach: biały, srebrny, beżowy, czerwony I seledynowy.

Gniazdka elektryczne Ospel Ton

Urządzenia elektroinstalacyjne firmy OSPEL z serii Ton wykonane są z wysokiej jakości materiałów i z troską o jak najwyższy poziom wykonania. Dzięki temu osprzęt zyskuje na trwałości, a to przekłada się na pewność i zaufanie użytkownika. Produkty firmy OSPEL spełniają najważniejsze normy jakości i bezpieczeństwa, udokumentowanie m.i.n. certyfikatem jakości CE. Moduły elektroinstalacyjne z serii Ton zapewniają ochronę przed wilgocią i pyłem na poziomie IP44, dzięki czemu można bezpiecznie korzystać z nich w pomieszczeniach takich jak kuchnia, łazienka czy garaż, w których może wystąpić zagrożenie ze strony wzmożonego pyłu, skraplającej się wilgoci, czy bryzgającej wody. Ponadto, w celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom najmłodszym, dostępne do zakupienia są specjalne moduły elektroinstalacyjne wyposażone w blokady torów kablowych. Zabezpieczenie to uniemożliwia przypadkowe i ryzykowne wprowadzenie metalowych przedmiotów w otwory gniazdka, co narażałoby na porażenie prądem.

Oprócz tego moduły elektroinstalacyjne serii Ton oferują dwa rodzaje uziemienia do wyboru: prętowe (typ E) i shuko (typ F). Dzięki temu klient będzie mógł dostosować instalację elektryczną do każdego rodzaju urządzeń domowych.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl