Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Producent

Łączniki Legrand Niloe

Oprócz gniazd posiadamy również łączniki do różnych celów. Mamy łączniki jednobiegunowe, świecznikowe, schodowe, krzyżowe. Nasze zwykłe łączniki są pojedyncze, podwójne i potrójne to różnego rodzaju oświetlenia. Posiadamy również łączniki do sterowania żaluzjami -  zwierne i trójpozycyjne. W łącznikach zwiernych mechanizm jest monostabilny, czyli pozycje góra/dół powracają do stanu wyłączenia. W łączniku trójpozycyjnym mechanizm jest trójstabilny co oznacza, że pozycje góra/dół nie powracają samoczynnie do stanu wyłączenia. Każdy z łączników wymaga ramki do montażu. Zaślepki do ramek z tej serii służą też jako adapter do osprzętu Legrand Mosaic, do których trzeba dokupić pazurki montażowe.

Gniazdka Legrand Niloe

W naszym sklepie posiadamy ramki na jedno gniazdko, dwa, trzy lub cztery. Posiadają one zatrzaski stopniowe. Przylegają one odpowiednio nawet do nierównych ścian. Ramki gwarantują pewne mocowanie w uchwycie. Ramki są koloru białego, mają półokrągłe brzegi, co sprawia, że są bezpieczniejsze. Na produkty z tej serii dajemy 24 miesiące gwarancji. Jako sklep z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów.

Legrand Niloe 

Produktów : 41

Legrand Niloe gniazdo podwójne

W naszym sklepie z elektryką posiadamy wysokiej jakości gniazda i łączniki Legrand Niloe, ramki pojedyncze, podwójne i potrójne, poczwórne i pięciokrotne. Są to produkty, które pozwolą wyposażyć mieszkanie, dom, a także biuro. Seria Legran Niloe należy do bardzo bezpiecznych, bo posiadają nieprzewodzący prądu mostek. Gniazda i łączniki posiadają uziemienie i ładny design, który pozwala na dopasowanie do każdego wnętrza. Mają one również możliwość podświetlania. Moduły z tej serii są instalowane albo za pomocą śrub, albo pazurków. Jest to seria, która gwarantuje mocne przymocowanie w puszkach Ø60. Można je przymocować na ramkach poziomo, a także pionowo w zależności od ilości miejsca, którym dysponujemy.

Legrand Niloe gniazdo pojedyczne

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości gniazda z uziemieniem różnego rodzaju. Jednym z nich są gniazda pojedyncze z uziemieniem do ramki koloru białego, podwójne gniazda z uziemieniem półokrągłe, gniazda z przesłonami torów, gniazda pojedyncze bryzgoszczelne z klapką chroniącą przed zabrudzeniem czy bezpośrednim dostępem. W naszym sklepie posiadamy również gniazda komputerowe pojedyncze i podwójne, komputerowo-telefoniczne, gniazda głośnikowe podwójne, a także gniazda antenowe poczwórne, potrójne oraz pojedyncze.

Ogromny wybór gniazd w naszym sklepie sprawia, że wszystkie typowe, potrzebne w każdym domu, biurze, hotelu, szpitalu itp. można zakupić w jednym sklepie. Każde z gniazd wymaga dokupienia ramki do montażu. Gniazda solidnie trzymają się w ścianie. Posiadają system przesłon, który gwarantuje bezpieczeństwo dla użytkownika. Montaż jest ułatwiony, bo występują w nich odsłonięte zaciski śrubowe.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl