Kategorie
Menu

Kategorie

Zapewnianie najważniejszych potrzeb

Seria OSPEL BIS choć cechuje się prostotą, zaspokaja wszystkie najważniejsze potrzeby każdego domu, wyposażając w najważniejsze funkcjonajlności. Moduły pozwalają na włączanie światła z wielu miejsc lub sterowanie dwoma światłami z jednego włącznika. Do wyboru są także gniazdka pojedyncze, podwójne, z uziemieniem lub bez uziemienia. Dzięki temu zapewniają odpowiednie zasilanie wszystkim rodzajom urządzeń wykorzystywanych w domach i mieszkaniach. Można je zatem montować w pomieszczeniach, takich jak kuchnia, sypialnia lub garaż w domku jednorodzinnym.

Zaskakujące, nowoczesne trendy

W wyniku rozpowszechniającej się nowoczesnej mody na styl industrialny, współczesne gniazdka natynkowe ewoluowały z urządzeń dotychczas kojarzących się tylko z przestrzenią roboczą i przemysłową, a zaczęły być wykorzystywane są jako śmiały i bezkompromisowy wystrój wnętrza. Oznacza to, że gniazdka natynkowe montowane są nie tylko ze względu na techniczne ograniczenia w montażu, gdy nie było możliwości wmontowania gniazdka czy włącznika w ścianę, jak to bywało dawniej. Współcześnie, będąc nie tylko użyteczne, stają się również przemyślanym i spójnym elementem wystroju wnętrz lokali publicznych, restauracji, a nawet mieszkań.

Pewność

Produkty firmy OSPEL objęte są 24-miesięczną gwarancją na swoje produkty. Uzyskały także certyfikat jakości CE. Nasza firma działa na rynku już od ponad 20 lat, podczas których osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku. Dostarczamy jakość podpartą doświadczeniem.

Ospel Bis - natynkowe 

Produktów : 8

OSPEL BIS to gama sprzętu eletroinstalacyjnego o klasycznej linii elementów, solidnym wykonaniu i korzystnej cenie. 

Montowane są natynkowo przy pomocy śrub montażowych, dzięki czemu są łatwie i bezpieczne w montażu. Są bezpieczną alternatywą dla modułów montowanych przy pomocy pazurków rozporowych, mogących skaleczyć montera. Zastosowanie tego rozwiązania umożliwia nabranie zaufania do sprzętu. Obejmuje to także troskę o odizolowanie energii elektrycznej od otoczenia. Moduły są montowane przy pomocy klasycznej instalacji podtynkowej. Przewody podłączeniowe doprowadzone są od tyłu urządzenia. W grupie produktów serii BIS znajdziecie państwo elementy spełniające normy ochrony przed czynnikami zewnętrznymi na poziomie IP20, umożliwiającą bezpieczne stosowanie elementu w zwykłych pomieszczeniach o przeciętnym i niskim zapyleniu.

Gniazdka elektryczne Ospel Bis

Moduły serii OSPEL BIS, pomimo prostoty i korzystnej ceny, tworzone są z największą starannością i spełniają najważniejsze normy jakości. W celu zwiększenia bezpieczeństwa najmłodszych, w cenie do zestawu dołączamy także przesłony torów prądowych blokujące wprowadzenie metalowych przedmiotów do otworów wtyczkowych gniazda, ograniczając tym samym ryzyko rażenia prądem. Klient, dla swej wygody, posiada także możliwość wyboru dedykowanej na życzenie wersji bez zabezpieczających przesłon torów prądowych.

Łącznik Ospel Bis

Moduły z serii OSPEL BIS nie korzystają z ramkowego systemu montarzu. Elementy można łatwo dopasować do siebie przystawiając je bezpośrednio do ściany. Rozwiązanie to redukuje ilość wymaganych części, a to znacznie ułatwia zadanie monterowi. Moduły charakteryzują się klasyczną formą. która znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu. Dzięki niewielkim rozmiarom można je wpasować w wiele, nawet mniej dostępnych miejsc.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl