Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Gniazdko pojedyczne Koala

Łączniki z serii Koala są bardzo wytrzymałe i odporne na trudne warunki. Nie jest w stanie ich zniszczyć wilgoć, kurz oraz pył. Nawet jeżeli występuje duże stężenie zanieczyszczeń, nie wpływa to negatywnie na działanie łączników, co jest ich dużą zaletą. Wszystkie łączniki znajdujące się w serii Koala są hermetyczne. Oznacza to, że odznaczają się bardzo dużą szczelnością. Cała seria nazywana jest bryzgoszczelną. Odznacza się szczelnością na poziomie IP44. Na pewno produkty tej serii sprawdzą się więc bardzo dobrze w trudnych miejscach, gdzie warunki są naprawdę bardzo ciężkie.

Gniazdko podwójne Viplast Koala

Seria natynkowych łączników hermetycznych jest tego potwierdzeniem. Standardowa baza kolorystyczna, jaka znajduje się w serii Koala sprawi, że łączniki znajdą wielu nabywcą. Docenią oni uniwersalność łączników, a także możliwość ich łatwego montażu. Jeżeli chcesz skorzystać z wysokiej jakości łączników w pomieszczeniach, w których panują trudne warunki, na pewno seria Koala jest rozwiązaniem, na jakie warto postawić. Inwestycja w te łączniki będzie najlepszą, na jaką się zdecydujesz. W końcu odznaczały się będą one wysoką trwałością, szczelnością i niezawodnością. Seria Koala to rozwiązania, na które warto stawiać bez dwóch zdań. Na pewno spełnią nawet największe oczekiwania.

Koala - natynkowe 

Produktów : 12

Łącznik pojedynczy, podwójny Koala

Koala to seria ekonomicznego osprzętu gniazdkowego przeznaczonego do montażu naściennego. Łączniki znajdujące się w tej serii dostępne są w kolorze białym. Dzięki temu są mało widoczne na białej ścianie. Idealnie wtopią się w aranżację każdego wnętrza. Można będzie cieszyć się z tego, że nie rzucają się w oczy i stanowią tło, jak przystało na tego typu elementy. Łączniki z serii Koala świetnie sprawdzają się w:
•    piwnicach,
•    altanach,
•    warsztatach,
•    wszędzie tam, gdzie występuje duża ilość wilgoci oraz kurzu.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl