Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Oprawka halogenowa kwadratowa

Warto pamiętać o odpowiednim rozmieszczeniu światła tak, by przebywanie w pomieszczeniu wiązało się z jak największym komfortem. Przed zamontowaniem opraw koniecznie zaplanuj gdzie i w jaki sposób je umieścić, biorąc pod uwagę nie tylko moc żarówki, ale również szerokość kąta w jakim pada promień jej światła. Wtedy będziesz w stanie oświetlić pokój dokładnie tak, jak chcesz, wykorzystując moc halogenów zgodnie z własnym poczuciem estetyki i podnosząc przyjemność korzystania z pomieszczenia do najwyższego możliwego poziomu. Nie należy również zapomnieć - jeśli nie zdecydowałeś się na zakup całego zestawu - o dokupieniu do szklanej oprawy żarówki oraz gniazda, w którym musisz ją umieścić.

Sklep elektryczny

Oprócz tego przydadzą ci się również narzędzia przeznaczone do montażu (wkrętarka, otwornica oraz nóż tapicerski) i odrobina podstawowej wiedzy technicznej (lub zwyczajnej zaradności). Nie przejmuj się - gdy już zaplanujesz rozmieszczenie żarówek, samo zamontowanie oprawy zajmie ci ledwie króciutką chwilę i minimum wysiłku. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty szklanych opraw halogenowych. Z pewnością znajdziesz w naszym asortymencie ozdobę, która pomoże dodać twojemu wnętrzu odpowiedniego blasku.

Oprawy szklane 

Produktów : 19

Oprawa szklana halogenowa

Szklane oprawy halogenowe to świetne rozwiązanie dla oświetlenia sufitowego w systemach sufitów podwieszanych oraz oświetleniu meblowym. Jeśli życzysz sobie, by oświetlenie w pomieszczeniu, które masz zamiar urządzić było nie tylko efektywne ale również efektowne, te stylowe, eleganckie ozdoby będą doskonałym wyborem - skutecznym, estetycznym i bardzo prostym w montażu. Znajdziesz tu szeroki wybór produktów, wspaniale uzupełniających wystrój każdego pomieszczenia.

Oprawa halogenowa

Dzięki swojemu nowoczesnemu, a przy tym eleganckiemu designowi pasują nie tylko do dowolnie urządzonych domów oraz mieszkań, ale również do każdego typu pomieszczeń - od sklepów, poprzez wykwintne restauracje, aż po luksusowe hotele. Wystarczy wybrać odpowiedni kolor i pasujący kształt, by ozdoby nie tylko nie odstawały od wystroju twojego wnętrza ale wręcz dodawały mu więcej szyku. Wszystkie oprawy wykonano z grubego szkła, przezroczystego lub delikatnie barwionego, czemu zawdzięczają nie tylko efektowny wygląd ale też trwałość i dużą odporność na wszelkie uszkodzenia. Również uchwyty, wykonane z mocnych i niezawodnych komponentów, stabilnie zamocują żarówkę i dopilnują, by poprawnie zamontowane oprawy nie wypadły z przeznaczonego dla nich miejsca.

Halogeny sufitowe

A skoro mowa o montażu - jest on niezwykle prosty. Wystarczy jedynie wyciąć pasujący otwór w powierzchni, na której chcemy zamontować oświetlenie, podłączyć przewody elektryczne i wsunąć oprawę w przygotowane miejsce. Ozdoba będzie bez problemu utrzymywać się na miejscu bez dodatkowego wysiłku z naszej strony - taki efekt zapewnią przymocowane do niej uchwyty. Następnie wystarczy zamontować żarówkę i cieszyć się przepięknym, własnoręcznie przygotowanym oświetleniem.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl