Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Producent

Automat schodowy F&F

Każdy automat schodowy jest wyposażony w łącznik chwilowy, który jest w stanie podtrzymać oświetlenie przez ustalony czas. Można wszystko tak zaprogramować, aby urządzenie wyłączało oświetlenie zaraz po tym, jak użytkownik zejdzie z ostatniego stopnia schodów. Można również zaprogramować automat tak, aby oświetlenie zostało wyłączone dopiero po upływie minuty. Wszystko można dostosować do potrzeb użytkownika i odpowiednio zaprogramować.

Oczywiście, po włączeniu oświetlenia, zostanie ono automatycznie załączone, gdy tylko będziemy chcieli skorzystać ze schodów. Automaty schodowe na pewno przydadzą się w każdym budynku, zarówno prywatnym, jak i komercyjnym. Pozwolą na wprowadzenie realnych oszczędności, jeżeli chodzi o energię elektryczną. Przyczynią się również do uproszczenia korzystania z budynku, w którym nie trzeba będzie samodzielnie włączać i wyłączać oświetlenia. Wszystko odbywało się będzie w zautomatyzowany sposób.

Automaty schodowe 

Produktów : 6

Automat schodowy

Automaty schodowe to łączniki czasowe wykorzystywane do utrzymywania wyłączonego oświetlenia, gdy nikt nie korzysta ze schodów. Światło natomiast automatycznie zapala się, gdy znajdujemy się w pobliżu schodów i chcemy z nich skorzystać. Dzięki temu droga zostaje automatycznie oświetlona. Nie musimy po ciemku szukać włącznika światła. Wszystko odbywa się w automatyczny sposób. Sprawia to również, że nigdy nie zapomnimy o tym, aby wyłączyć światło, gdy nie będzie nas w domu lub nie będziemy korzystali ze schodów.

Automaty schodowe

Automaty schodowe są powszechnie wykorzystywane zarówno w domach prywatnych, biurowcach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Znacząco ułatwiają korzystanie z ciągów komunikacyjnych, do których zaliczane są schody i korytarze. Wprowadzają także realne oszczędności, jeżeli chodzi o energię elektryczną. Światło nie pali się, gdy nikt nie korzysta ze schodów. Uniknąć można również sytuacji, w której oświetlenie jest włączone pomimo tego, że nikogo nie ma w domu. Dzięki temu zapominalskie osoby będą mogły wprowadzić oszczędności do swojego domu, a rachunki za energię elektryczną nie będą zbyt wysokie. Na pewno każdemu taka sytuacja się spodoba. W końcu nikt nie lubi płacić wysokich rachunków.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl