Kategorie
Menu

Kategorie

Wideofon bezprzewodowy

Urządzenia elektryczne, które wyręczą Cię w wielu czynnościach i dzięki którym będziesz mógł kontrolować sterowanie zamkiem elektromagnetycznym czy elektrycznym napędem bramy to nie tylko ułatwienie codzienności, ale też innowacyjne spojrzenie na domowy sprzęt użytkowy, który od kilkunastu lat przekonuje do siebie kolejne rzesze klientów. Domofony i wideodomofony są przede wszystkim dopasowane do Ciebie i do Twoich potrzeb. Szeroka oferta zawiera również modele nadające się do sterowania bramą wjazdową i dodatkowymi kamerami. Dużym plusem jest także możliwość "dopinania" kolejnych jednostek sterowniczych i dodatkowych ekranów.

Domofon cyfrowy

Domofony i wideodomofony nie tylko pomogą zapewnić bezpieczeństwo Twojego domu i jego otoczenia, ale też w prosty i szybki sposób zareagują na Twój każdy sygnał. Przyciski dotykowe, łatwe i przyjazne w obsłudze umożliwią Ci sprawne posługiwanie się wbudowanym programem i jego kontrolę         z dowolnego miejsca w Twoim domu. Nie musisz ograniczać się tylko do jednego pomieszczenia, to od Ciebie zależy gdzie i jak chcesz sterować urządzeniem. Ponadto domofony i wideodomofony obecne w ofercie mają bardzo klasyczny wygląda, a podświetlane przyciski i ekran zapewniają przejrzystość w użytkowaniu.

Interkom i inne warte uwagi funkcje

Interkom to system, dzięki któremu możesz z łatwością komunikować się z drugą osoba za pomocą monitoru. Tą ciekawą funkcję posiada wiele modeli obecnych w ofercie. Pomaga ona w szybkim i sprawnym porozumieniu się między obojgiem domowników, którzy w momencie rozmowy znajdują się         w innych częściach  mieszkania. Służy temu przede wszystkim duży i wyraźny wyświetlacz. Inną, przydatna funkcją jest także możliwość zrobienia zdjęcia gościowi, który chce Cię odwiedzić. Ograniczenie tylko do rozmowy przeszło zatem już dawno na drugi plan.

 

Domofony i wideodomofony 

Produktów : 14

Domofon, Wideodomofon

Nie od dziś wiadomo, że domofony oraz wideodomofony pomagają i ułatwiają codzienne życie, szczególnie tym, których domy i mieszkania położone są daleko od bram i furtek ogrodzeniowych. Dziś spotykamy się z nimi w coraz to nowocześniejszych i nowszych budynkach, a osoby które decydują się na inwestycję w taki sprzęt, najczęściej zachwalają go już na początku współpracy z nim. Warto wspomnieć także, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pod kontrolą otoczenie wokół siebie, czuć się bezpiecznie i komfotrowo. Idąc z prądem stale zmieniającego się świata technologii i elektryki jest to jeden z najlepszych wyborów dla ludzi poszukujących innowacyjnych i prostych rozwiązań.

Domofon bezprzewodowy

Domofony i wideodomofony sprawią, że poczujesz się w swoim domu jeszcze bezpieczniej i pewniej. Wbudowana kamerka pozwoli Ci na podglądnięcie, tego, co dzieje się przed wejściem do Twojego domu czy na teren Twojej posiadłości. Będziesz w stanie zobaczyć, kto chce Cię odwiedzić  i sam zadecydujesz czy otworzyć drzwi lub furtkę. Czynność tą również automatycznie obsłuży Twój domofon lub wideodomofon, wystarczy tylko jeden sygnał. Ponadto większość urządzeń ma w zestawie wysokojakościowy monitor LCD, współpracujący właśnie z kamerką zamontowaną przy wejściu.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl