Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Oprawy halogenowe sufitowe

Przy zastosowaniu żarówek LED w oprawach, obniżymy koszty energii elektrycznej, żarówki LED zużywają mniej energii, a co za tym idzie zmniejszają opłaty za prąd. Co miesiąc zostają nam dodatkowe pieniądze w portfelu, wystarczy tylko raz zainwestować w żarówki. Ceny żarówek LED są stosunkowo tanie, w porównaniu z oszczędnościami jakie generują co miesiąc. Dodatkowo pozytywnie wpływamy na środowisko naturalne, zużywając mniej energii, mniej przyczyniamy się do emisji CO2, który niekorzystnie działa na otoczenie. Mniejsza emisja CO2 pomaga zwalczyć smog, o którym słyszymy coraz częściej w mediach.

Halogen LED sufitowy

Dodatkowo żarówki LED są w 100% biodegradowalne, co ma duże znaczenie, by nie zaśmiecać naszej planety. Dużą zaletą opraw aluminiowych jest ich prosty montaż, nie potrzebujemy dodatkowej pomocy by zamontować oprawy. Wystarczy trochę chęci i umiejętności manualnych. Późniejsze wymiany żarówek również nie są trudne, każdy powinien sobie z tym poradzić. Obudowy zostały skonstruowane tak, by każdy z użytkowników potrafił sam poradzić sobie w ich obsłudze.

Oprawy aluminiowe 

Produktów : 25

Oprawa halogenowa aluminiowa

Oprawy aluminiowe przeznaczone są do montażu halogenów i żarówek LED w wielu miejscach. Bardzo często są wybierane przy planowaniu oświetlenia w podwieszanych sufitach. Jest to bardzo nowoczesny sposób oświetlania pomieszczeń, coraz częściej spotykany w mieszkaniach. Uniwersalny wygląd pozwoli na zastosowanie opraw w każdym miejscu. Nie będzie on kolidował w prawie żadnym przypadku. Oprawy aluminiowe cechuje wysoka odporność, wykonane z aluminium doskonałej jakości, dzięki której wytrzymają o wiele dłużej. Odporne na pęknięcia i uderzenia. Ich możliwości zastosowania są ogromne, a wręcz nieograniczone.

Oprawy halogenowe

Można nimi oświetlić ściany, sufit, a także inne obiekty np. fontanny, posągi. Ciekawy efekt można osiągnąć, montując oprawy w specjalnie przygotowanych wcześniej rogach pomieszczeń. Nowoczesny wygląd dopasuje się wszędzie. Doskonale wyglądają w sypialniach, salonach, kuchniach. Dzięki ich zastosowaniu łatwo jest wymienić w przyszłości źródło światła (żarówkę), gdy ulegnie ona uszkodzeniu. Doskonale sprawdzą się w podświetlaniu garderoby, z uwagi na niewielkie rozmiary możemy ich użyć w nawet najmniejszych pomieszczeniach. Wnętrza szaf, wnęki w ścianach nigdy już nie będą takie jak wcześniej.

Halogen sufitowy

Dodatkowe światło dekoracyjne znacząco je oświetli i ożywi. Często spotykane jest wykorzystanie LED-ów do różnych dekoracji. Oprócz zastosowania w prywatnych nieruchomościach, firmy coraz częściej sięgają po oprawy z żarówkami LED, szczególnie aluminiowe. Ze względu na swą trwałość, mogą być użytkowane dużo dłużej, niż plastikowe oprawy. Więc zmniejszają koszty, a każdy przedsiębiorczy człowiek liczy się z kosztami, szczególnie prowadząc własną firmę. Doskonale sprawdzą się w biurach, ich uniwersalny kształt doskonale wpasuje się w każde otoczenie. Nie są zbyt duże, więc nie będą drażniły oczu. Niezawodne i trwałe oprawy to doskonały wybór.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl