Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Barwa światła

Strumień świetlny (lm)

Trzonek

Moc (W)

Współpraca ze ściemniaczem

Rodzaj źródła światła

Oświetlenie LED w hurtowni elektrycznej

Dzięki wykorzystaniu standardowych rozmiarów żarówka pasuje to do tradycyjnych oprawek, więc nie musicie Państwo dostosowywać swojego stanowiska pracy do nowych technologii. Neutralna klasyczna barwa obudowa żarówki nie będzie naruszać kompozycji stanowiska pracy (biała obudowa). Ważnym aspektem także jest oszczędność w zużyciu energii. Warto przypomnieć, że ta skromna żarówka jest odpowiednikiem tradycyjnej żarówki o mocy do 50W, co stanowi wymierne oszczędności dla Państwa biznesów.

Żarówki LED tanio

Żarówka jest dostarczana w fabrycznym oryginalnym opakowaniu przy wykorzystaniu dowolnych form przesyłki. Ważnym elementem technologii diod LED jest ich żywotność. Żarówki tego typu służą nawet do 50 000 godzin, czyli do 50 razy dłużej niż standardowe żarówki. Ponadto żarówki LED posiadają dużo większa odporność na uszkodzenia mechaniczne jak wstrząsy, czy uderzenia. Żarówki w zależności od wybranego modelu potrafią osiągnąć strumień światła porównywalny z tym, który jest generowany przez nawet 50W żarówki, co pozwala na osiągnięcie świetnej jasności podczas wykonywanej pracy. Na każdą żarówkę udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji na produkt realizowanej poprzez nasz sklep.

Żarówki LED MR16 

Produktów : 2

Żarówki led mr16 230v

Człowiek podczas wykonywania różnorodnych prac wymaga pełnego skupienia na danej czynności. Szczegółowość i dbanie o każdy detal ma znaczenie dla ostatecznego klienta. W związku z tym ważne jest, aby dobrze wyposażyć swoje stanowisko pracy w odpowiednie narzędzia, tak aby praca była przyjemnością, a nie obciążeniem psychicznym, ale także i fizycznym. Jednym z najbardziej obciążonych narządów człowieka są oczy, które przy niedostatecznej ilości światła potrafią szybko ulegać pogorszeniu. Zdrowie i pełna sprawność oczu jest niezbędna, aby dostarczyć pożądaną jakość dla klienta końcowego. W związku z tym chcielibyśmy zaproponować rozwiązanie, które zmniejszy obciążenie Państwa oczu podczas pracy.

Żarówki LED w sklepie elektrycznym

Warto zadbać o dobre oświetlenie na stanowisku pracy, tak aby dostrzegać każdy szczegół wykonywanej pracy. Właśnie wtedy jako pracownicy posiadamy pełną zdolność do rozróżniania szczegółów i szybkiego spostrzegania, co jest szczególnie ważne przy pracach krawieckich. Praca wzrokowa jest pozbawiona uczucia zmęczenia i dyskomfortu. Prawidłowe oświetlenie gwarantuje bezpieczeństwo, co jest szczególnie ważne przy szybkiej pracy maszyny, która potrafi wyrządzić pracownikom krzywdę i pozbawić przedsiębiorcę pracownika na kilka dobrych tygodni.

Przedstawiamy Państwu żarówki LED o zróżnicowanej barwie ciepła jako doskonałe źródło światła podczas wykonywania prac: Technologia żarówki: LED, Moc (W): od 4 do 7W (w zależności od modelu), Trzonek (złącze): MR16, Napięcie: 12V, 230V (w zależności od modelu), Barwa światła: zimna, neutralna, ciepła, Strumień świetlny (lm): od 360 do 540 lm, Kąt świecenia żarówki: 120 stopni, Wymiary: 50x53 mm

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl