Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Napięcie

Trzonek

Współpraca ze ściemniaczem

Rodzaj źródła światła

Żarówka LED w sklepie elektrycznym

Nasze żarówki sprawdzają się na bardzo długi czas, są niezwykle praktyczne, wytrzymają kilkadziesiąt tysięcy cykli włączeń i wyłączeń. Nasze produkty mają dwuletnią gwarancję oraz odpowiednie certyfikaty, które udowadniają, że w naszym sklepie znajda państwo tylko wysokiej jakości żarówki. W związku z różnymi preferencjami naszych klientów, mamy też wybór pod względem producenta. Naszych dostawców dobieramy starannie, aby mieli państwo pewność, że nasze produkty są najlepszej jakości.

Żarówka LED w hurtowni elektrycznej

Posiadamy również zróżnicowane półki cenowe, aby każdy klient czuł się usatysfakcjonowany. Żarówka LED to inwestycja, która zwraca się bardzo szybko ze względu na długą żywotność i niskie koszty eksploatacyjne. Właśnie tym odróżnia się ona od żarówki tradycyjnej. W związku z tym, że bardzo często zdarza się tak, że wyłączamy w niektórych pomieszczeniach i włączamy ponownie po krótkim czasie światło, np. w łazience, w piwnicy, w pracowni, w toalecie, żarówki Led są bardziej odporne na to ciągłe przełączanie i krótką pracę. Żarówki te również zużywają o 80% mniej energii. I mimo tego, że są droższe niż ich tradycyjne przedstawicielki, rachunki za prąd na pewno będziemy mieć mniejsze.

Dobre oświetlenie LED

Nasi producenci zapewniają spełnianiu norm, o utrzymywaniu deklarowanej specyfikacji i bezawaryjnej eksploatacji. Nasz sklep elektryczny proponuje nie tylko produkty wysokiej jakości, aby oświetlenie, którego używasz było praktyczne, ale i bezpieczne, ale także służymy pomocą w doborze żarówki do pomieszczenia. Im większe  pomieszczenie tym więcej żarówek do kupienia, ale i pomyślenia, gdzie mają się znajdować, aby odpowiednio oświetlić nawet duży pokój. Chętnie pomożemy w doborze odpowiednich żarówek LED.

Żarówki LED GU10 

Produktów : 27

Żarówka GU10

Żarówki LED są najczęściej wybierane jako sposób na oszczędne i praktyczne oświetlenie naszych domów, mieszkań, lokali użytkowych, firm. Żarówki LED o trzonku GU10 to bardzo popularne, chętnie używane przez naszych klientów żarówki o szerokim zastosowaniu. Posiadamy w naszym sklepie szeroki wybór tych produktów pod względem mocy - 1,5 W - 10W tak, aby nasi klienci mogli wybrać swoją żarówkę dogodną do ich przeznaczenia. Oprócz tego mamy wybór barwy żarówki - ciepła, zimna oraz neutralna.

Żarówka GU10 LED

Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci używają żarówek LED w różnych pomieszczeniach i ze względu na zróżnicowane zainteresowania, zastosowania potrzebują różnego rodzaju oświetlenia. Dobrze dobrane oświetlenie będzie pozytywnie wpływało nie tylko na nasze oczy, ale też na jakość odpoczynku, wygodne czytanie książek, przyjemną pracę z małymi elementami. Żarówki mają również różne kształty oraz wymiary. Dzięki nam możesz dostosować żarówki do swoich potrzeb, do rodzaju lampy jaki na ten moment posiadasz. W związku z tym, że każda żarówka posiada inną temperaturę barwową, będzie to kolejny czynnik, na który będziemy zwracać uwagę przy zakupie.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl