Kategorie
Menu

Kategorie

Impresja gniazdka

Moduły elektroinstalacyjne serii OSPEL Impresja można zamontować przy pomocy zarówno wkrętów wpuszczanych w ścianę, jak i przy pomocy pazurków rozporowych, dając tym samym wybór, kontrolę i pełną wygodę instalatorowi w dobraniu metody instalacji. Dzięki temu urządzenia elektroinstalacyjne będzie można zamontować w bardzo różnych, także trudno dostępnych miejscach. Urządzenia elektroinstalacyjne montowane są podtynkowo przy pomocy ramek. Dostępne są ramki wielokrotne, dzięki czemu będzie można łączyć moduły w wszechstronne, uporządkowane i estetyczne zestawy, idealnie wkomponowane w wystrój wnętrza salonu, kuchni czy sypialni. Dzięki zastosowanym w nim elementom dystansowym, ułożenie elementów elektroinstalacyjnych w sposób uporządkowany i wyrównany będzie łatwiejsze.

Kontakty Ospel

OSPEL Impresja oferuje szeroki asortyment akcesoriów, nie tylko spełniających najważniejsze zadania instalacji elektrycznej, ale zapewnia także obsługę urządzeń multimedialnych i odbiorników radiowo-telewizyjnych. Dzięki nim wprowadzisz życie do swojej kuchni, salonu i stworzysz własne kino domowe. Ponadto w ofercie OSPEL Impresja znajdują się także urządzenia do płynnej regulacji natężenia światła w pomieszczeniu. Wprowadź niepowtarzalny nastrój w swoim domu.

Włączniki Ospel

Seria OSPEL Impresja cechuje się nowoczesnym, subtelnym designem wypukłej linii wpisanej w kwadrat. Wzbogaci wnętrze podkreślając elegancję wnętrza oraz jego piękno. Dodatkowo elementy elektroinstalacyjne dostępne są w pięciu wyszukanych kolorach: białym, écru, tytanowy, czy złoty z metalicznym połyskiem. Dzięki temu moduły elektroinstalacyjne Impresja produkcji firmy OSPEL będą nie tylko z powodzeniem spełniać swoje użytkowe funkcje, ale także staną się upiększeniem i ozdobą wnętrz, podnosząc tym samym prestiż Twojego mieszkania lub domu.

Ospel Impresja 

Produktów : 28

Ospel Impresja gniazdka

OSPEL Impresja to wszechstronna gama urządzeń elektroinstalacyjnych. Zaspokaja nie tylko najważniejsze potrzeby każdego domu zasilając energią urządzenia elektryczne, ale także zapewnia dostarczenie sygnału urządzeniom multimedialnym.

Ospel Impresja kontakty

Produkty z serii Impresja, podobnie jak inne urządzenia produkcji firmy OSPEL, objęte są 24-miesięczną gwarancją na swoje produkty. Nasz sklep oferuje produkty o wypróbowanej jakości, dzięki temu wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku w ciągu ponad 20 lat działalności. Nasze doświadczenie owocuje jakością.

Zapewnienie bezpieczeństwa

Wszystkie produkty firmy OSPEL wytwarzane są z najwyższą starannością, w czym urządzenia serii Impresja nie są wyjątkiem. Spełniają normy jakości i bezpieczeństwa, co zostało udokumentowane, m.in. certyfikatem CE. W gamie produktów z serii Impresja dostępne są moduły elektroinstalacyjne zapewniające poziom ochrony przed wilgocią i zanieczyszczenia pyłem na poziomie IP44. Dzięki temu elementy elektroinstalacyjne nie tworzą zagrożenia w pomieszczeniach zapylonych jak garaż, lub zagrażających bryzgającą wodą takich jak łazienka. Dodatkowo, w celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom najmłodszym, przewidziane są elementy elektroinstalacyjne wyposażone w blokady torów kablowych. Uniemożliwiają one wprowadzenie metalowych przedmiotów do styków elektrycznych gniazdka, tym samych zapewniając ochronę przed porażeniem prądem.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl