Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Osłona elektryczna do gniazdka

Obecnie klienci mają szeroki wybór opraw ściennych. Można nabyć takie, które będą idealnie dostosowane pod względem stylu do aranżacji mieszkania czy domu. Pozwoli to na stworzenie ładu dekoracyjnego, w którym żaden element nie będzie się wyróżniał, a będzie sprawiał, że całość aranżacyjna będzie prezentowała się w bardzo atrakcyjny sposób. Najważniejsze jest jednak to, aby zdecydować się na osłony ścienne wykonane z solidnych, trwałych i niezawodnych materiałów. Wtedy bez żadnego problemu można będzie z nich korzystać przez bardzo długi czas.

Osłony ścienne dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Bez trudu uda się je dostosować do wnętrza, w którym będą zastosowane, a także do gniazda i wyłącznika znajdującego się w danym pomieszczeniu.

Osłony ścienne 

Produktów : 3

Osłona ścienna do gniazdka

Elementem wykańczającym każde gniazdo oraz wyłącznik są osłony ścienne. Dostępne są w różnych kolorach, najczęściej jednak w białym, czarnym i brązowym. Dzięki temu nie ma problemu z dobraniem osłony do gniazda lub wyłącznika, który się kupiło. Szeroki wybór osłon sprawia, że nie będzie problemu z dobraniem właściwego do rozmiaru gniazda lub wyłącznika. Całość będzie stanowiła komplet, który będzie bardzo dobrze wyglądał na ścianie i w każdym miejscu, w którym zostanie umieszczony.

Osłona do gniazdka

Osłony ścienne są praktycznymi produktami, która ułatwiają utrzymanie ściany w czystości. Za każdym razem, gdy będziemy chcieli wyjąć wtyczkę z gniazda lub włączyć lub wyłączyć światło, nie będziemy dotykali ściany, a właśnie tej osłony. Dzięki temu przestrzeń między gniazdem, wyłącznikiem a ścianą będzie czysta. I to wszystko dzięki osłonie ściennej

Osłony ścienne są wykonywane najczęściej z tworzyw sztucznych. Jest to materiał trwały i odporny na uszkodzenia. Posłuży przez bardzo długi czas, jako estetyczne wykończenie gniazda oraz wyłącznika. Osłony są także odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania, odkształcenia czy pęknięcia. Dzięki temu nie będzie żadnych problemów z korzystaniem z nich nawet przez bardzo długi czas. Znajdą one zastosowanie w każdym domu, w którym chce się idealne wykończyć gniazda oraz wyłączniki.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl