Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Akcesoria do rozdzielnic Legrand, Hager

Kotwy służą do instalowania rodzielnic w ścianach szkieletowych. Produkt w naszym sklepie internetowym można kupić w zestawie 4 sztuk. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów co sprawia, że rozdzielnice będą się trzymały długo. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo również zamki z jednym bądź z dwoma kluczami. Zamki z kluczami są alternatywą dla zatrzaskowego sposobu zamykania rozdzielnic.

Dzięki temu nikt. kto nie jest uprawniony nie dostanie się do rozdzielnicy. Można ją bezpiecznie zamknąć, a kluczyk nosić ze sobą. Jest to ważna kwestia dla bezpieczeństwa każdej instalacji. Na zamki z kluczem dajemy 24 miesiące gwarancji. Współpracujemy z najlepszymi producentami z branży elektrotechnicznej: Hager, Elektro-Plast, Legrand które znane są z wytwarzania produtków najlepszej jakości, trawałych, niezawodnych. Są to specjaliści, którym można zaufać jeśli chodzi o rzetelną produkcję najlepszych akcesoriów do rozdzielnic i nie tylko. Firmy te charakteryzują się długą tradycją, ale też innowacyjnością.

Akcesoria do rozdzielnic 

Produktów : 29

Kotwa do regipsu

W naszym sklepie oprócz wysokiej jakości rozdzielnic modułowych i multimedialnych posiadamy również akcesoria do rozdzielnic. Wśród nich znajdują się: szyny montażowe, zaślepki, kotwy oraz zamki z kluczami do zamykania rozdzielnic elektrycznych. Są to wysokiej jakości produkty, które pochodzą od najlepszych producentów. Wysokiej jakości akcesoria do rozdzielnic gwarantują bezpieczeństwo i trwałość każdej instalacji elektrycznej.

Zamek z kluczykiem do rozdzielnic Legrand

Szyny montażowe metalowe ze stali o grubości 1 mm oferowane przez nasz sklep wykorzystywane są do montażu modułowej aparatury, jest to zatem najważniejszy produkt do zbudowania instalacji elektrycznej. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie ma być wykonana instalacja elektryczna: dom, mieszkanie, budynek użytkowy, hale, warsztaty itp. Dzięki temu, że wykonane są ze stali, wytrzymają naprawdę długi czas, są odporne na wyginanie się, na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne, nie traci swojej funkcjonalności i przez długi czas zachowuje nienaganny stan. Dzięki temu, że można zamontować modułowe podłączenie aparatury, usprawnia to pracę tego całego systemu. Montaż jest prosty, można zrobić to samemu.

Maskownica do rozdzielnic

Producent daje 24 miesiące gwarancji na szyny. Maskownice wykorzystywane są przez specjalistów od instalacji elektrycznych. Są one wykorzystywane do zaślepiania niewykorzystywanych modułów rozdzielnic. Dzięki maskownicom wiemy, które rozdzielnice aktualnie są w użyciu, co usprawnia pracę każdego instalatora. Posiadają one przetłoczenia do wyłamywania, dzięki czemu można ją rozdzielić od 1-12 modułów. Dostępne są w kolorze białym. Producent daje 24 miesiące gwarancji na maskownice do rozdzielnic.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl