Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

  Panele sufitowe w sklepie elektrycznym

  W przeciwieństwie do starodawnych żarówek, Lampy LED są energoodszczędne, co daje wymierne korzyści w postaci niższych rachunków za prąd. W ofercie sklepu eelektryka.com, znajdą państwo Panele, które zużywają od 6, przez 12, 18, aż do 24 Wat, co daje nam bardzo prosty rachunek. Stare żarówki zazwyczaj miały średnio 100W, więc odejmując nawet największą lampę, wychodzi nam to, iż jesteśmy w stanie zaoszczędzić aż 76Wat na pracy jednej żarówki. Jeżeli jesteśmy zainteresowani zakupem systemu LED do mieszkania lub domu, warto zastanowić się nad tym, jak mocnego potrzebujemy oświetlenia, gdyż łatwo z tym przesadzić.

  Hurtownia elektryczna - Oświetlenie Panel LED

  Tu znowu, na przeciw temu problemowi wychodzi sklep eelektryka.com, który proponuje 4 rodzaje wielkości Paneli LED w swojej ofercie - od 122mm, przez 140mm, 240mm, aż po 300mm., dzięki czemu łatwiej można dostosować ilość potrzebnych Paneli do rozmiarów naszego pokoju. Rzecz jasna, sklep eelektryka.com ma na swojej stronie sekcję kontaktu, gdzie fachowcy pracujący w tej firmie z pewnością posłużą nam radą odnośnie wyboru właściwych paneli, ich ilości, mocy światła oraz nasycenia barwy.

  Panele LED kwadratowe 

  Kategoria jest pusta.

  Panel LED kwadratowy

  W czasie, kiedy remontujemy swoje domy lub mieszkania często musimy podjąć decyzję, co do wyboru oświetlenia, które będzie głównym źródłem światła wieczorami i w nocy. Coraz częściej odchodzi się od klasycznych żyrandoli czy lampek stojących, na rzecz panelów lub pasków oświetleniowych LED. Podczas wyboru tych pierwszych warto zastanowić się nad kilkoma kwestiami. Wiele lat temu, udowodniono, że światło konkretnej barwy nastawia nas na konkretne działania, a organizm przystosowuje się do nasycenia, zmieniając swoje mechanizmy w zależności od jego mocy. Wyróżniamy 3 rodzaje kolorów światła z lamp LED - ciepłą, zimną oraz neutralną.

  Panel sufitowy LED kwadratowy

  Barwa Ciepła - moc jej barwy wynosi między 2800, a 3000 Kelwinów. W czasach przed wprowadzeniem żarówek energooszczędnych, nie było wyboru barwy, stąd jedyną możliwą była właśnie barwa ciepła. Jak nasze ciało reaguje na takie światło? Uspokaja się, rozluźnia i obniża naszą produktywność, nastawiając nas bardziej na rozrywkę oraz odpoczynek, aniżeli na pracę. Polecany w sypialniach oraz salonie, ze względu na swoje właściwości. W ofercie sklepu eelektryka.com, znajdują się cztery rodzaje paneli LED, charakteryzujące się mocą, podaną wyżej, różniące się rozmiarami. Barwa Neutralna - tutaj, moc wynosi między 4000, a 6000 Kelwinów.

  Panele LED

  Światło to, nie wpływa praktycznie w żaden sposób na nas organizm - ani nas nie pobudza, ani nie uspokaja. Używane zazwyczaj w łazienkach, kuchniach, biurach, szkołach oraz urzędach i innych miejscach, w których istnieje potrzeba oświetlenia miejsca pracy. Światło to, w teorii nie pomaga nam, ale jest ono najlepszym wyjściem jeśli chodzi o pracę. W odróżnieniu od Ciepłej Barwy, ten rodzaj nasycenia jest jaśniejszy niż w poprzednim przypadku. W asortymencie sklepu eelektryka.com występują, podobnie jak w Ciepłej Barwie światła LED, 4 rodzaje panelów, które różnią się rozmiarami. Barwa zimna - między 6000, a 6500 K. Bardzo pobudzające, używane z tego powodu w miejscach takich jak magazyny, hale produkcyjne, galerie handlowe czy ulice miast.

  ©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl