Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Producent

Plafon LED natynkowy

Plafony LED-owe są świetnym zastosowaniem na korytarze zarówno w blokach, jak i w domach jednoosobowych. Mają różne rozmiary i często są wyposażone w czujnik ruchu na podczerwień.To najczęściej spotykane miejsca występowania takich plafonów, jednakże jeżeli planujesz swoje oświetlenie na podwórzu, lub w bloku planujesz z sąsiadami zmianę oświetlenia na korytarzu - warto rozejrzeć się za oświetleniami plafonów LED. Są o wiele bardziej funkcjonalne od standardowych żyrandoli, które dają światło w budynkach z wielkiej płyty i w starych kamienicach. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż oświetla nam drogę, bez konieczności włączania światła w całym bloku.

Plafon nowoczesny

Są także świetnym zastosowaniem do oświetleń w zamkniętych terenach - wyposażone w czujnik ruchu na podczerwień, wychwytują ruch i natychmiast się uruchamiają, co daje duże pole jeśli chodzi o np. zamknięte na noc hale zakładowe. W przypadku dostania się złodzieja, taki plafon wykryje jego ruch, włączy się, a wtedy monitoring z pewnością nagra złodzieja. Są estetyczne, wielofunkcyjne i znajdują szerokie zastosowanie w dzisiejszych oświetleniach.

Plafony LED do salonu

Jeśli szukasz dobrej jakości plafonów LED, zapraszamy na stronę sklepu eelektryka.com, gdzie znajduje się szeroki wybór tychże urządzeń, zarówno wyposażonych w czujnik ruchu i takich, które tej funkcji nie mają. Na ten moment dostępne są tylko i wyłącznie plafony, które nadają się do stosowania wewnętrznego, jednakże oferta na pewno ulegnie rozszerzeniu. Rzecz jasna, jest to profesjonalnej klasy sprzęt, który zapewnia o około 80% dłuższe użytkowanie niż standardowe oświetlenie, nie wytwarza dużo ciepła oraz jest energooszczędne.

Plafony LED 

Jest 1 produkt

Plafon LED

Eleganckie plafony zaczynają powoli wypychać stare żyrandole z poprzedniej dekady. Jest kilka powodów, przez które te pierwsze są cały czas na tendencji wznoszącej, jeśli chodzi o instalację w nowych i starych budownictwach. Jak wygląda zestawienie tych dwóch oświetleń? Jeżeli mamy dość niski pokój i planujemy zawiesić tam żyrandol, warto zastanowić się nad użyciem plafonu LED. Rzecz jasna, te pierwsze są wciąż jednym z najczęściej używanych rodzajów oświetleń, jednakże są one często niezbyt estetyczne w połączeniu z resztą pokoju, zwyczajnie z powodu podanego we wstępnie - są one często przestarzałe, brzydkie i niefunkcjonalne.

Plafony sufitowe LED

Nie można użyć oświetlenia LED lub jest to dość rzadkim zastosowaniem. Czemu plafony są dobrym zastosowaniem do pomieszczeń zarówno domowych, jak i gabinetów? Są bardzo wydajne, w stosunku do swoich rozmiarów, dzięki czemu nie dość, że oszczędzamy na pieniądzach (LEDy są o wiele bardziej energooszczędne), to oszczędzamy dużo przestrzeni. Nie są polecane do sypialni, gdyż zazwyczaj charakteryzują się zimną, bądź neutralną barwą światła. Są dobrym wyjściem w kuchni, w łazience czy gabinecie - czyli w małych pomieszczeniach, w których zazwyczaj się pracuje.

Plafon LED z czujnikiem ruchu

Plafony, trochę w innym znaczeniu, są używane już od starożytności. Niegdyś, stanowiły one zdobienia sufitu. Szczyt swojej popularności zdobyły w baroku i renesansie, gdzie stały się bardzo bogatymi zdobieniami ze złota, zazwyczaj ze świętymi obrazami w środku. Co mają wspólnego współczesne lampy z wyżej opisanymi ozdobami? Ano to, że dzisiejsze lampy plafonowe są coraz bardziej wymyślne, zrobione z kryształów, bardzo często jest szansa na to, że wyglądają o wiele lepiej niż starodawne żyrandole. Dziś, plafonami opisuje się też same malowidła związane z kościołem i religijnością.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl