Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Oświetlenie natynkowe

Możemy stosować tutaj różne żarówki, nie ma potrzeby kupowania żarówek o szerokim kącie świecenia, ponieważ kąt żarówki możemy ustawić tak, by każda żarówka sprawdzała się jak najlepiej. Przy wyborze żarówki warto pomyśleć o inwestycji w zakup nieco droższych żarówek LED. Żarówki LED są energooszczędne, zużywają mniej energii elektrycznej, więc rachunki za energię elektryczną znacząco się zmniejszą. Pieniądze wydane na żarówki LED szybko się zwrócą. Dodatkowo pozytywnie wpływamy na środowisko naturalne, kupując w 100% biodegradowalne żarówki LED, dbamy o to by przyszłe pokolenia nie musiały żyć w świecie pełnym śmieci i odpadów.

Lampy natynkowe LED

Prosta budowa opraw natynkowych ułatwia montaż. Późniejsze zabiegi wymiany źródła światła są bardo proste, także nie musimy się martwić problemami z wymianą żarówek, w razie ich uszkodzenia. Oprawy natynkowe są wykonywane z bardzo dobrych materiałów, więc nie musimy się martwić o ich żywotność. Dobrze wyglądające oprawy znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Z uwagi na bardzo ciekawy design wykorzystywane są w wystroju wnętrz hoteli. Coraz częściej można zauważyć ich wykorzystanie w budynkach biurowych. Oprawy natynkowe wpasowują się dosłownie wszędzie.

Oprawy natynkowe 

Produktów : 6

Oświetlenie schodowe

Oprawy natynkowe to doskonały wybór, jeśli chcemy zamontować oświetlenie, które będzie spełniało swoją rolę i jednocześnie posiadało także walory dekoracyjne. Nowocześnie wyglądające oprawy natynkowe, w połączeniu ze światłem płynącym z żarówek LED to idealny pomysł by ciekawie wykorzystać możliwości dekoracyjne oświetlenia. Oprawy natynkowe są ruchome, co oznacza, że możemy zmienić kierunek snopu światła, możemy wyeksponować daną rzecz. Jest to ogromna zaleta, ponieważ mamy nieograniczone pole manewru z kierowaniem światła w różne strony, przy wykorzystaniu kilku takich opraw możemy stworzyć ciekawą ekspozycję świetlną.

Oprawa natynkowa

Ciekawy design, w połączeniu z uniwersalnym wyglądem, pozwala nam na zamontowanie opraw w dowolnym miejscu. Doskonale sprawdzą się w każdym miejscu, można je montować w rogach pomieszczeń, a także w dowolnym miejscu na suficie. Zastosować możemy różnokolorowe żarówki, wszystko zależy od celu, do jakiego potrzebujemy oświetlenia tego typu. Coraz częściej oprawy natynkowe spotykane są w kuchni, z uwagi na ich niewielkie rozmiary, doskonale wpasowują się w kuchenny klimat, dając doskonałe światło umożliwiające wykonywanie skomplikowanych czynności, związanych z przygotowywaniem potraw.

Lampy natynkowe

Odpowiednio dobrany kolor do wystroju kuchni sprawi, że oprawy natynkowe będą ledwo widoczne, a co za tym idzie nie będą rozpraszały kucharza. Adekwatnie ich wykorzystanie możemy znaleźć w łazienkach. Dopasowując kolorystykę opraw do koloru płytek lub wyposażenia łazienkowego, doskonale dopasujemy oświetlenie, które zgrywając się z kolorystyką otocznia, będzie stanowić jedną nierozłączną całość. Światło LED doskonale umili czas spędzony w wannie, podczas gorących, odprężających kąpieli.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl