Kategorie
Menu

Kategorie

Łączniki oświetleniowe

Szeroki wachlarz łączników, jakie oferuje firma Kontakt-Simon, pozwoli na wybór odpowiedniego produktu. W grupie tej znajdziemy następujące wyłączniki-łączniki:

  • potrójny
  • podwójny i potrójny krzyżowy
  • podwójny schodowy
  • żaluzjowy zwierny
  • żaluzjowy trójpozycyjny
  • zwierny "dzwonek"
  • podwójny świecznikowy
  • podświetlane: pojedynczy, podwójny, świecznikowy, dwubiegunowy, schodowy

Wszystkie wymienione mogą być w zestawie z ramką lub bez, o prądzie znamionowym 10A i napięciu znamionowym 250V.

Ramki do gniazdek elektrycznych

Najczęściej wybierane przez klientów ramki do gniazdek są w kolorze białym, jednak coraz bardziej lubimy eksperymentować z kolorystyką, stąd możliwość zakupu włączników bez ramek. Oferowane w serii Simon 54 ramki są dostępne oczywiście w kolorze białym, ale również srebrnym. Ostatnio dużą popularnością cieszą się ramki antracyt, najczęściej matowe. Dostępne są ramki od pojedynczych aż po pięciokrotne. Można je montować zarówno w poziomie jak i w pionie.

Pozostałe produkty linii Simon 54

Oprócz wyżej wymienionych i najczęściej wybieranych przez klientów produktów, znajdziemy również łączniki elektryczne, puszki natynkowe, uszczelki, wpusty kabinowe, ściemniacze, zaślepki do ramek i inne. To, co wyróżnia produkty linii Simon 54, to 6-letnia gwarancja producenta. Ponadto są to produkty nowoczesne, niezawodne oraz przyjazne w montażu. Wszystkie posiadają niezbędne certyfikaty RoHS oraz CE. Osprzęt jest dostępny w ciągłej sprzedaży, producent zaś stara się cały czas rozwijać i poszerzać swoją ofertę. Nic więc dziwnego, że nowoczesna linia Simon 54 cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród klientów polskich, ale również króluje na rynkach zagranicznych. Osprzęt elektroinstalacyjny znajduje zastosowanie w domach, biurach, budynkach użyteczności publicznej oraz budynkach przemysłowych.

Simon 54 

Produktów : 126

Seria Simon 54 to innowacyjna linia osprzętu elektroinstalacyjnego, produkowana przez polską firmę Kontakt Simon z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach. Początki jej działalności sięgają początków ubiegłego stulecia. Wśród produktów, jakie oferuje przedsiębiorstwo znajdziemy wyłączniki, ściemniacze, ramki, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe czy inne praktyczne elementy elektroniczne. Są to produkty wysokiej jakości, nowoczesne, a przy tym oferowane w przystępnych cenach. Linia oferuje szereg artykułów w kolorach białym, srebrnym i antracyt, zarówno błyszczące, jak i o matowej powierzchni.

Gniazda specjalistyczne - Simon 54 premium

Gniazda specjalistyczne to przede wszystkim gniazda antenowe, komputerowo-telefoniczne oraz głośnikowe. Gniazda antenowe służą do podłączenia zarówno anteny telewizji naziemnej, jak i satelitarnej. Wśród gniazd głośnikowych znajdziemy jedno-, dwu- i cztero-krotne, z polem opisowym. Wszystkie typy gniazdek specjalistycznych wykonane są z poliwęglanu bezhalogenowego. Stopień ochrony - IP 20 - odporny na kurz jest wystarczającym parametrem w tego typu produktach. Można je kupić z ramką, lub osobno, dobierająca dowolną ramkę z serii Simon 54.

Gniazda elektryczne - Kontakt Simon 54

W ofercie linii Simon 54 znajdują się zarówno gniazda pojedyncze, jak i podwójne, wszystkie są produkowane z uziemieniem, niektóre posiadają również klapkę bryzgoszczelną, która chroni małe dzieci, przed przypadkowym włożeniem przedmiotu do kontaktu, jak i przed zanieczyszczeniem.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl