Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Producent

Elektryka Ospel Akcent

Nasz sklep zaopatrzony jest również w łączniki różnego rodzaju, które można stosować do wielu wnętrz i celów. Posiadamy gniazda białe bez oznaczeń, pojedyncze, które można stosować niemalże wszędzie tam, gdzie pojedynczy włącznik nam wystarczy, gdzie nie trzeba rozdzielać ilości światła, które chcemy mieć włączone. Kiedy jednak posiadamy lampę z kilkoma żarówkami, lub mamy rozstawione po pomieszczeniu bardzo różne lampki i w zależności od pory dnia czy nocy, potrzeb na dany moment chcemy zmienić ilość zaświeconego światła - chcemy mieć trochę ciemniej lub mieć światło na przykład bezpośrednio obok miejsca przebywania - przy fotelu czy przy łóżku.

Akcesoria elektryczne Ospel Akcent

W naszej ofercie mamy również łączniki oznaczone symbolem schodów. Są one pomocne szczególnie na klatkach schodowych, przy schodach w domu cz mieszkaniu, w dużych budynkach, gdzie jest dużo łączników obok siebie. Pozwala to się od razu zorientować, który włącznik od razu oświetla schody. Nasza firma oferuje wysokiej jakości produkty oraz obsługę na najwyższym poziomie. Gwarantujemy zadowolenie klientów z naszych produktów. Nasze produkty sprzedajemy hurtowo, ale też pojedynczo. Jesteśmy otwarci na klientów, którzy na co dzień w pracy przykręcają gniazda i łączniki, ale też na tych, którzy sporadycznie potrzebują wymienić stare gniazdko lub zużyty, starty łącznik na nowy.

Ospel Akcent 

Produktów : 11

Łącznik Ospel Akcent

W naszym sklepie z akcesoriami elektrycznymi posiadamy gniazda i łączniki wysokiej jakości, w białym uniwersalnym kolorze, które będą pasować do każdego rodzaju wnętrz. Mamy ich kilka rodzajów, dlatego każdy znajdzie coś, co będzie odpowiadało jego potrzebom. Gniazda OSPEL AKCENT proponowane przez nasz sklep są różnego rodzaju. Posiadamy gniazda pojedyncze z uziemieniem i bez. Stosuje się je wtedy, kiedy niepotrzebne nam jest korzystanie z kilku urządzeń za jednym razem. Mogą być stosowane w miejscach, z których rzadko korzystamy, albo mamy po prostu ograniczone miejsce i możemy wstawić tylko jedno gniazdo. Proponujemy również gniazda podwójne bez uziemienia oraz z uziemieniem.

Gniazdko pojedyncze i podwójne Ospel Akcent

Do przymocowania w miejscach, gdzie duża ilość gniazdek jest konieczna do ułatwienia sobie pracy, codziennych obowiązków. Szczególnie będą sprawdzały się w warsztacie, kuchni, biurze, salonie fryzjerskim czy kosmetycznym, czy innych lokalach usługowych, gdzie zaplątane kable w różnych miejscach, nie jest ani wygodne, ani praktyczne. Dla osób, które chcą mieć dodatkowo zabezpieczone gniazda, polecamy również gniazdka z klapką, która sprawia, że nie mamy bezpośredniego, łatwego dostępu, ale co może być zaletą, kiedy w pomieszczeniu przebywają dzieci, takie, które jeszcze tej klapki nie będą mogły otworzyć. Klapka może przydać się również, kiedy w pomieszczeniu gniazdo ustawione jest blisko wody, tak, aby w trakcie nieużywania, nie zachlapało się i nie stworzyło zagrożenia.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl