Kategorie
Menu

Kategorie

Adapter do żarówki

Oferta adapterów jest bardzo szeroka, dlatego każdy znajdzie dla siebie wersję dostosowaną do potrzeb. Można nabyć adaptery do każdego typu żarówki. Jest to rozwiązanie bardzo komfortowe, ponieważ jeżeli chcemy uzyskać inny typ oświetlenia, nie musimy wymieniać całej lampy, a jedynie żarówkę. Takie rozwiązanie spodoba się z pewnością wszystkim osobom, które mają stare lampy, w których nie można stosować żarówek LED ani żarówek energooszczędnych.

Rozgałęźnik do oprawy żarówki

Dzięki adapterowi-przejściówce, stara, piękna lampa będzie mogła nadal znajdować się w pomieszczeniu, ale już z innym, bardziej energooszczędnym i wydajnym sposobem oświetlania. Jeżeli nie chcesz płacić dużych rachunków za energię elektryczną, a jednocześnie chcesz mieć w domu piękne lampy, zakup adaptera-przejściówki jest bardzo dobrym pomysłem. Żarówki energooszczędne i LED-owe będą mogły zagościć w Twoim domu, bez względu na to, jaki typ lampy będzie w Twoim posiadaniu. Dostosowywanie oświetlenia do potrzeb jeszcze nigdy nie było tak proste, jak teraz.

Adaptery/oprawki 

Produktów : 11

Oprawa do żarówki

Adaptery to przejściówki, czyli element urządzenia, który pozwala zastosować je do innego celu niż pierwotnie zostało zaprojektowane. Element ten pozwala na połączenie jednego urządzenia z drugim. Dzięki temu dwa lub więcej elementy mogą ze sobą współpracować. Popularne są przede wszystkim adaptery żarówkowe, ponieważ są to urządzenia praktyczne, wygodne i tanie. Pozwalają na dostosowanie wielkości i rodzaju gwintu w lampie do wielkości i rodzaju gwintu żarówki. Na rynku dostępne są przede wszystkim żarówki z szerokim oraz wąskim gwintem.

Przejściówka do żarówki

Można wybrać także żarówki energooszczędne oraz LED. O tym, która z nich będzie pasowała do danej lampy decyduje producent stosując konkretny rodzaj oprawy. Nie zawsze jednak wybór producenta odpowiada potrzebom konsumenta. Jeżeli podoba Ci się lampa, ale niekoniecznie rodzaj stosowanej w niej żarówki, wystarczy kupić adapter-przejściówkę, aby problem został rozwiązany. Można wybrać taki, który będzie spełniał nasze oczekiwania co do zastosowania żarówki.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl