Kategorie
Menu

Kategorie

Gniazda podtynkowe

Gniazda podtynkowe niezawodnie sprawdzą się do każdego typu wnętrza, poprzez swój minimalizm i łatwość użytkowania są jednym z najczęstszych wyborów, zaspokajających potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. warto zainteresować się w nimi w kontekście budowy domu, remontu mieszkania czy wymiany instalacji. Bardzo dobra jakość wykonania łączy się z bezpieczeństwem niewygórowaną ceną, przez co produkt ten jest bardzo atrakcyjnym modelem na rynku elektrycznym.

Gniazda podtynkowe- TIMEX TOPAZ

Gniazda podtynkowe jako sprzęt elektroinstalacyjny to doskonałe rozwiązanie do każdego typu wnętrz. Zintegrowany i monoblokowy system, bez potrzeby dokupowania dodatkowych ramek to prostota i minimalizm w codziennym użytkowaniu. Klasyczny design, neutralny kolor i bezpieczeństwo to cechy, które szczególnie sprawdzą się w domowej instalacji elektrycznej. Podobnie jak w przypadku łączników podtynkowych dostępnych jest kilka, różnych modeli, w zależności od preferencji i upodobań klienta. Najpopularniejszymi są gniazda podwójne i pojedyncze, wybór uzależniony jest od tego, ile rzeczy potrzeba podłączyć do prądu w tym samym momencie. Dodatkowo, zdecydować też można o typie gniazda - bez uziemienia bądź z uziemieniem.

Prosta i wygodna domowa instalacja elektryczna

Podsumowując, łączniki podtynkowe i gniazda podtynkowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie właśnie minimalizm i łatwość użytkowania. Współpraca z takim sprzętem jest bezpieczna i bezproblemowa, co stanowi duży plus. Ponadto klasyczny i uniwersalny wygląd pasować będzie zarówno do nowoczesnych, jak i do tych tradycyjnych wnętrz. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie potrzebna jest prostota i wygoda, a styl wykonania łączy się z bezpieczeństwem.

 

 

Timex Topaz - podtynkowe 

Produktów : 25

Łączniki podtynkowe- dlaczego warto?

Łączniki podtynkowe to sprzęt elektroinstalacyjny, który jest obecnie jenym z najczęściej spotykanych modeli, wystepujących w domowej instalacji elektrycznej. Prostota i łatwość użytkowania sprawiają, że jest to sprzęt często niezawodny i najbardziej minimalistyczny, przez co pasuje do każdego typu wnętrz, a co za tym idzie, spotkać go możemy zarówno w domu, mieszkaniu, jak i nawet w garażu. Występuje w kilku wariantach, najpopularniejszymi jednak są łączniki podtynkowe pojedyncze i łączniki podtynkowe podwójne, wybór zależny jest tutaj od preferencji i potrzeb klienta. Dużym plusem jest tu niewygórowana cena co do dużej jakości wykonania.

Łączniki podtynkowe- TIMEX TOPAZ

Sprzęt elektroinstalacyjny musi być bezpieczny i cechować się wysoką jakością. Na przeciw tym oczekiwaniom wychodzi firma TIMEX, oferująca całkowicie nowe możliwości użytkowania. Seria "Topaz", przeznaczona do montażu podtynkowego zaspokoi potrzeby zarówno wymagających klientów, jak i tych, którzy szukają prostoty i minimalizmu w codziennym życiu. Użycie standardowej puszki 060, sprawia że sprzęt ten jest bardzo uniwersalny i nie ma problemu z jego zamontowaniem. warto tu wspomnieć, że do tego produktu nie trzeba dokupywać dodatkowych elementy, takich jak ramki, gdyż jest to system monoblokowy. Łączniki podtynkowe TIMEX TOPAZ przez swój minimalistyczny wygląd i prostotę przyciągają do siebie rzesze klientów, chwalących to rozwiązanie. 

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl