Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność


Aby trwale zamocować tulejkę kablową, należy ją zaprasować przy użyciu prasy z odpowiednio dobranymi szczękami. Dzięki temu można będzie element wykorzystać do sprawnego zakończenia i połączenia żył przewodów elektrycznych, nawet tych wielodrutowych.

Dostępne tuleje kablowe w wersji izolacyjnej odznaczają się wysoką trwałością oraz odpornością. Można je wykorzystać w skuteczny sposób w każdej instalacji elektrycznej, bez wyjątku. Sprawdzą się znakomicie i nie będzie się miało z tym elementem żadnych, nawet najmniejszych problemów. Warto stawiać na materiały najwyższej jakości, a bez dwóch zdań tuleje elektryczne do nich właśnie należą.

Tulejki kablowe 

Produktów : 15

Tulejki kablowe są wykorzystywane do zakańczania i łączenia żył przewodów elektrycznych. Montuje się je przez zaciśnięcie na przewodach wielodrutowych. Dzięki temu można poprawić jakość styku oraz jego szczelność. Ułatwia to połączenie przewodu z listwami i zaciskami urządzeń. Wykonywane są z różnych materiałów, często z miedzi, a na zewnątrz są cynowane galwanicznie. Tulejki kablowe są w stanie wytrzymać temperaturę, w przedziale od -55 stopni Celsjusza do +105 stopni Celsjusza.

Tulejki kablowe zabezpieczają kable i przewody przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki temu nie dochodzi do zwarcia instalacji elektrycznej. Dzięki temu właściciel nie będzie narzekał na częste awarie i brak prądu. Można wybrać zarówno tulejki męskie, jak i żeńskie. Wśród nich wyróżnia się również oczkowe – łączone przy pomocy wkrętu, gniazdowe z kołnierzem wykonanym z tworzywa sztucznego oraz okrągłe izolowane. Można także wybrać tulejki izolowane i nieizolowane.

Dzięki temu, że zostaną wybrane wysokiej jakości tulejki kablowe, można będzie zabezpieczyć zakończenie żył przewodów elektrycznych. Właściwości prądowe styku będą znajdowały się na najwyższym poziomie. Całe połączenie będzie bardziej trwałe i przede wszystkim bezpieczne. Nie będzie się miało żadnych problemów z instalacją elektryczną. Wpłynie to pozytywnie na jakość jej działania, a także całe użytkowanie instalacji.

©  eelektryka.com 2019    projekt i realizacja: liczi.pl