Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Producent

Ogranicznik mocy jako zabezpieczenie przedlicznikowe

W związku z tym, że instalacje elektryczne mają być bezpieczne, ograniczniki mocy są do tego celu niezbędne. Dzięki nim wszelkie instalacje elektryczne mają zabezpieczenie przeciwpożarowe, instalacje są niezawodne i trwałe. Daje nam to spore korzyści, choćby mniejsze ryzyko wymiany instalacji, a poza tym pozwala na zmniejszenie kosztów inwestycyjnych instalacji. Musi być on zainstalowany tak, aby odpowiednio współpracował z innymi urządzeniami, które instalację zabezpieczają. Produkt jest łatwy w rozbudowie. Można do niego dołączyć wyzwalacz wzrostowy, styk pomocniczy, który jest mocowany bocznie oraz inne elementy niezbędne do zadbania o pełne bezpieczeństwo instalacji elektrycznej.

Ogranicznik mocy a wyłącznik nadprądowy

Zapewnia on, że w towarzystwie aparatów nadprądowych, nastąpi selektywność przeciążeniowa. Jako sklep z artykułami elektrotechnicznymi współpracujemy ze znanym i zaufanym producentem ograniczników mocy i nie tylko. Nawiązaliśmy współpracę z polską firmą, która jest specjalistą w produkcji najlepszych akcesoriów elektrotechnicznych. Gwarantujemy, że ograniczniki mocy spełnią oczekiwania nawet wymagającego klienta. Jako firma dystrybucyjna działamy szybko, dostarczamy produkty rożnego rodzaju: oświetlenie, aparaturę, osprzęt pomocniczy. Posiadamy dobrze skatalogowany sklep internetowy i wysyłamy Państwa zamówienie kurierem, ale można również swój towar odebrać w siedzibie firmy w Dzierżoniowie, oddalonym o 60 km od Wrocławia.

Ograniczniki mocy 

Produktów : 8

Ogranicznik mocy

W naszym sklepie można zaopatrzyć się w wysokiej jakości produkty niezbędne do prawidłowego montażu każdej instalacji elektrycznej. Ograniczniki mocy można spotkać wszędzie: w domach i mieszkaniach prywatnych, a także w biurach, sklepach, galeriach handlowych, szpitalach i w innego rodzaju miejscach użytku publicznego. Bez tego urządzenia nie można wyobrazić sobie żadnej instalacji elektrycznej. Ograniczniki mocy oferowane w naszym sklepie są wysokiej jakości. Służą do wyłączania zasilania w przypadku przeciążenia - podłączona zbyt duża ilość urządzeń lub w przypadku poboru zbyt dużej ilości prądu.

Ogranicznik mocy 25a

Dzięki nim można wybrać biegun, który chcemy wyłączyć - możemy to robić pojedynczo, dwa lub trzy za jednym razem. Może on też zastępować w niektórych sytuacjach wyłączniki selektywne. Montaż ograniczników mocy jest prosty, używa się do tego szyny montażowej. Umieszcza się je w rozdzielnicach elektrycznych, aby służyło jako zabezpieczenie przedlicznikowe. Możliwe jest ich plombowanie. Ograniczniki mocy dostępne w naszym sklepie mają zaplombowany dostęp do zacisków prądowych, ale dzięki odpowiedniemu instalowaniu w rozdzielnicy, specjalna dźwignia jest dostępna dla każdego. Można samodzielnie, bez pomocy specjalisty ograniczyć dopływ prądu, kiedy dojdzie do przekroczenia mocy przełączeniowej.  Są one pozbawione członu zwarciowego. Posiadają tylko człon termiczny.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl