Kategorie
Menu

Kategorie

Oprawy halogenowe sufitowe

Jeżeli szukacie oprawy sufitowej do salonu, łazienki, pokoju dziecka czy kuchni z ich wyborem żadnego problemu mieć nie będziecie, bo takich produktów na rynku jest dziś pod dostatkiem i najbliższe lata tego nie zmienią, a jeśli już to producenci na rynek dostarczą jeszcze więcej tego typu produktów. Skoro tak warto już dziś zastanowić się nad tym, które oprawy sufitowe są najlepsze, a z jakich lepiej już teraz zrezygnować.

Lampy LED sufitowe wpuszczane

Jeśli pod uwagę mielibyśmy wziąć trwałość takich produktów, to wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem będą oprawy odporne. Jak nie trudno się domyślić są one odporne na uderzenia mechaniczne. Z oczywistych względów nie wszędzie takich obudów potrzebujemy. Tym bardziej że dotyczy to przecież naszych sufitów, a nie na przykład ścian czy schodów, bo na tych oświetlenie też spotkać także można coraz częściej.

Oprawa sufitowa LED

W sytuacji, kiedy takie oprawy są Wam zbędne, być może zainteresują Was oprawy szklane, które są znacznie delikatniejsze, ale za to prezentują się nieco lepiej. Trzeba jednak z nimi uważać. Szczególnie kiedy wykonujemy jakieś prace w ich pobliżu. Poza tym możemy jeszcze wyróżnić oprawy aluminiowe czy oprawy kasetonowe. Pierwsze są najpopularniejsze i raczej nikt i nic tego nie zmieni. Oprawy sufitowe kasetonowe to natomiast rozwiązanie dedykowane obiektom handlowym i budynkom publicznym, bo służą osłonie świetlówek. Ciekawi jesteśmy, które oprawy sufitowe przypadają Wam do gustu najbardziej. Stawiacie na wygląd, czy może przy wyborze kierujecie się jedynie ich ceną?

Oprawy sufitowe  

Produktów : 89

Oprawy LED sufitowe

Jeśli weźmiemy pod uwagę rodzaje oświetlenia, to obecnie wybór jest naprawdę bardzo szeroki i nikt z nas nie powinien mieć powodów do narzekań. Każdy musi natomiast znaleźć sobie lampę, kinkiet czy inny rodzaj oświetlenia, który będzie odpowiadał mu tak pod względem wyglądu, jak i rzecz jasna ceny, która dla wielu jest decydująca. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o oprawy sufitowe. Te z oczywistych względów także są bardzo różnorodne. Które w związku z tym wypadają tutaj najlepiej i dlaczego to właśnie na nie trzeba postawić?

Oprawy sufitowe

Wiele zależy tutaj rzecz jasna od tego, w jakim pomieszczeniu takie oprawy sufitowe chcemy umieścić. Jeżeli mielibyśmy zacząć od tych najpopularniejszych, to wydaje się, że obecnie są to oprawy aluminiowe, które są popularne także i ze względu na dosyć niską cenę. To jednak nie wszystko. Pod względem wyglądu bardzo dobrze prezentują się także i oprawy szklane, które jednak mają pewną wadę, bo są mniej odporne. Zazwyczaj ze względu na to, że są to oprawy sufitowe, nie ma to wielkiego znaczenia, ale warto mieć to na uwadze.

Oczka sufitowe

Ich przeciwieństwem są natomiast oprawy odporne, którym niestraszne są uszkodzenia mechaniczne, choć nie tylko. Wiele z nich jest również odporna na wilgoć. Nie zapominajmy także o oprawach kasetonowych służących świetlówkom i najczęściej stosowanym we wszelkiego rodzaju sklepach czy obiektach użyteczności publicznej. Jak w związku z tym widzimy, wybór opraw sufitowych jest obecnie naprawdę szeroki, co z punktu widzenia klienta tylko i wyłącznie cieszy.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl