Kategorie
Menu

Kategorie

Artykuły elektryczne

Dzięki wyposażeniu modułów elektroinstalacyjnych zarówno w pazurki rozporowe, jak i wpusty śrubowe, instalator ma pełną wolność wyboru metody instalacji. Dodatkowo dostęp do wielokrotnych ramek ułatwia uporządkowanie elementów elektroinstalacyjnych w sposób przejrzysty i spójny. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić ramki pionowe i poziome. Oprócz ramek pojedynczych, są jeszcze ramki dwukrotne, trzykrotne, czterokrotne i pięciokrotne. Ramki można dobierać w innych kolorach, niż same urządzenia, co umożliwia dowolny styl aranżacji. Dostępne są trzy główne aranżacje ramek oraz urządzeń: białe, satynowe/satynowe oraz srebrne/tytanowe.

Hurtownia elektryczna

Moduły elektroinstalacyjne serii Gazela to nie tylko podstawowe akcesoria do zaspokajania podstawowych, prostych potrzeb każdego domu czy mieszkania. Oprócz standardowego zasilania w energię elektryczną podstawowych urządzeń gospodarstwa domowego, dostępne do nabycia w naszym sklepie są bardziej zaawansowane produkty służące podłączeniu i umożliwieniu odbioru sygnałów multimedialnym urządzeniom, odbiornikom radiotelewizyjnym oraz sieci telekomunikacyjnej- w tym także internetu. Możesz z powodzeniem zamontować w swoim domu lub mieszkaniu złożony i potężny system audio lub zainstalować zestaw kina domowego. Poza tym, mogą Państwo podłączyć telefon do sieci telefonicznej oraz komputer do internetu, lub stworzyć sieć lokalną. W asortymencie serii Gazela znajduje się także specjalne akcesorium do płynnej regulacji światła, przystosowane do obciążenia żarowego i halogenowego. Dzięki niemu wprowadzisz niepowtarzalną atmosferę w swoim wnętrzu lub po prostu dostosujesz światło do swoich potrzeb. Podobnie zresztą, w sposób płynny, bedziecie mogli Państwo dostować temperaturę pomieszczenia dzięki elektronicznemu urządzeniu regulującemu. Natomiast elektroniczne czujniki ruchu umożliwią Wam automatyzację niektórych urządzeń.

Sklep elektryczny

Produkty firmy OSPEL z serii Gazela, dostępne do nabycia w naszym sklepie, objęte są 24-miesięczną gwarancją. Przez ponad 20 lat prężnej działalności zadowolenie naszych klientów było fundamentem naszego sukcesu, który zagwarantował nam stabilną pozycję na rynku.

Ospel Gazela 

Kategoria jest pusta.

Gniazdka elektryczne Ospel Gazela

OSPEL Gazela to seria zaawansowanego sprzętu elektroinstalacyjnego Polskiego producenta o długiej historii. Charakteryzują się zaokrąglonym kształtem elementów oraz naturalnym lub lakierowanym wykończeniem powierzchni, w zależności od dobranego koloru. Mogą być wyposażone w podświetlenie pomarańczowe lub niebieskie, dzięki czemu łatwiej odnaleźć włącznik światła w ciemności, a dobór barwy podświetlenia lepiej dopasuje element elektroinstalacyjny do wystroju wnętrza. Montowane są podtynkowo w systemie ramkowym. Posiadają szeroką gamę akcesorów o wszechstronnych zastosowaniach.

Łączniki Ospel Gazela

Urządzenia elektroinstalacyjen z serii Gazela cechują się wysoką jakością materiałów oraz starannym wykonaniem ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo. Posiadają one certyfikat CE oraz zapewniają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi na poziomie IP44. Dostępne w naszym sklepie są także specjalne zobezpieczenie chroniące dzieci przed porażeniem prądem, w postaci blokady torów kablowych. Uniemożliwiają one wprowadzenie metalowych przedmiotów do otworów gniazdka i dotknięcie styków elektrycznych. Dzięki temu urządzenia elektroinstalacyjne nie stwarzają zagrożenia najmłodszym.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl