Kategorie
Menu

Kategorie

Ospel seria AS

Dzięki zastosowaniu systemu ramkowego, użytkownik zyskuje ogromne możliwości w tworzeniu złożonego i wszechstronnego wyposażenia. Posiadają szybkozłączki w pokrywie pozwalające na łatwą wymianę, montaż i demontaż ramki przystosowanej do wielomodułowego łączenia ze sobą różnorodnych produktów z serii OSPEL AS. Możliwa jest dowolna ilość włączników, gniazd i innych akcesoriów w jednym zestawie modułów uszeregowanych w sposób harmonijny i przejrzysty. Zastowanie w urządzeniach modułowych elementy bazujące i dystansowe ułatwiają rozmieszczanie modułów względem siebie, dzięki czemu bez problemu uda się rozmieścić moduły prosto i estetycznie w nałożonych ramkach.

Gniazdka Ospel - Wszechstronność

Obsługę kina domowego oraz innych urządzeń multimedialnych i odbiorników można zapewnić dzięki dedykowanym akcesoriom dostępnym w grupie produktów OSPEL AS. Wszystkie moduły można skomponować w praktyczny i estetyczny zestaw idealnie wkomponowany w wystrój salonu czy kuchni. Możliwe jest dołączanie dowolnej ilości modułów, ile tylko potrzeba. Seria OSPEL AS charakteryzuje się ponadczasowym, nowoczesnym, uniwersalnym designem geometrycznej formy przełamanym delikatną krzywizna ramek. Moduły posiadają wymienne elementy podświetleniowe, co pomaga dopasować element do każdej aranżacji wnętrza. Dodatkowo dostępny jest w neutralnych kolorach, dzięki czemu będzie można go dopasować do każdego wnętrza, bez względu na upływ czasu.

Ospel kontakty

Produkty firmy OSPEL objęte są 24-miesięczną gwarancją na swoje produkty. Nasza firma działa na rynku już od ponad 20 lat, podczas których osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku. Dostarczamy jakość podpartą doświadczeniem.

Ospel As 

Produktów : 34

OSPEL AS to gama sprzętu elektroinstalacyjnego o smukłej linii elementów i szerokim asortymencie zastosowań.

Montowane są podtynkowo w puszkach o średnicy 60 mm, dzięki czemu tylko minimalnie wystają ze ściany. Są łatwe w montażu i charakteryzują się bezpieczeństwem użytkowania. Wyposażone są w zabudowy pazurków rozporowych, które chronią montera przed skaleczeniem. Zastosowanie tego rozwiązania umożliwia nabranie zaufania do sprzętu. Obejmuje to także troskę o odizolowanie energii elektrycznej od otoczenia. Niebezpieczeństwa ze strony porażenia prądem udaje się uniknąć m.in. dzięki przymiarowi długości izolacji znajdującej się na tylnej stronie podstawy elementu elektroinstalacyjnego. Dodatkowym usprawnieniem ułatwiającym użytkowanie urządzeń jest boczne wyprowadzenie przewodów w celu ułatwienia sprawdzania stanu izolacji po ostatecznym zamontowaniu w puszcze. W grupie produktów serii AS znajdziecie państwo elementy spełniające normy ochrony przed wilgocią i czynnikami zewnętrznymi na poziomie IP44, umożliwiającą bezpieczne stosowanie elementu w pomieszczeniach łazienkowych lub garażowych, z myślą o zagrożeniu ze strony bryzgającej wody lub zapylenia.

Ospel gniazdka

W celu zwiększenia bezpieczeństwa najmłodszych, w cenie do zestawu dołączamy także przesłony torów prądowych blokujące wprowadzenie metalowych przedmiotów do otworów wtyczkowych gniazda, ograniczając tym samym ryzyko rażenia prądem. Klient, dla swej wygody, posiada także możliwość wyboru dedykowanej na życzenie wersji bez zabezpieczających przesłon torów prądowych.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl