Kategorie
Menu

Kategorie

Wszechstronność

W ramach serii Cariva dostępne są nie tylko podstawowe elementy elektroinstalacynje, ale także moduły instalacji multimedialnych i telekomunikacyjnych. Mogą zatem Państwo zorganizować multimedialne punkty dostępowe dla kina domowego w przestrzeni mieszkalnej w sposób bezpieczny i estetyczny oraz zapewnić połączenie telefoniczne i internetowe, nie naruszając tym samym harmonii wnętrza. Oprócz tego, wśród urządzeń z serii Cariva, znajdą Państwo także zaawansowane urządzenia do sterowania oświetleniem, dzięki którym będzie można regulować natężenie światła w pomieszczeniach.

Wygoda

Standardowo wszystkie urządzenia elektroinstalacyjne wyposażone są w automatyczne zaciski przewodów o średnicy 2,5mm, dzięki czemu montaż jest łatwy i przyjemny. Dodatkowo mechanizmy są opisane w sposób czytelny. Montaż elementów jest szybki i łatwy- elementy są dostarczane do klienta z już otwartymi zaciskami- można zatem przystępować do montażu szybciej i sprawniej.

Estetyka

Elementy są wykończone gładkimi powierzchniami, do których nie przywiera kurz. Dzięki temu łatwiej utrzymać je w czystości. Tworzywa, z jakich wykonane są moduły elektroinstalacyjne, są odporne na zarysowania, co bezpośrednio przekłada się na trwałość produktów firmy Legrand.

Pewność

Nasza firma działa na rynku już od ponad 20 lat, podczas których osiągnęłiśmy stabilną pozycję na rynku. Dostarczamy jakość podpartą doświadczeniem.

Legrand Cariva 

Kategoria jest pusta.

Gniadka Legrand Cariva

Legrand Cariva to zaawansowa gawa sprzętu elektrtoinstalacyjnego w systemie ramkowym o wysokiej jakości wykonania, produkowana z troską o bezpieczeństwo. Tworzone są z myślą o szerokim zastosowaniu. Moduły charakteryzują się nowoczesną stylistyką, nawiązującą do prostej stylistyki klasycznej. Elementy elektroinstalacyjne producenta Legrand oferują instalatorom szerokie możliwości montażowe oraz wygodę użytkowania. Moduły elektroinstalacyjne można montować zarówno przy pomocy wkrętów jak i pazurków rozporowych, dając tym samym wolność wyboru, a także zapewnia to szerokie zastosowanie do różnego rodzaju wnętrz.  Elementy i urządzenia firmy Legrand spełniają normy bezpieczeństwa i tworzone się z troską o najwyższą jakość, posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, wliczając w to certyfikat jakości CE.

Kontakty Legrand Cariva

Elementy elektroinstalacyjne z serii Cariva są przystosowane do wykorzystywania także w niekorzystnych warunkach związanych z występującą zwiększoną wilgotnością zanieczyszczeniem powietrza z powodu pyłu. Dostępne są moduły zapewniające ochronę przed czynnikami zewnętrznymi na poziomie IP44. Solidna, metalowa konstrukcja uchwytów zapewnia silny i stabilny montaż. Elementy produkowane są z wysokiej jakości odpornych tworzyw.

Łączniki Legrand Cariva

Moduły elektroinstalacyjne są montowane w sposób podtynkowy, można jednak wyposażyć się w dodatkowy element natynkowy i dzięki temu można montować urządzenia firmy Legrand z serii Cariva w sposób natynkowy. W konfiguracji podtyntkowej moduły można łatwo dopasować do siebie dzięki zastosowaniu elementów bazujących i dystansowych. W tej konfiguracji można łatwo zestawić ze sobą szereg elementów elektroinstalacyjnych w sposób estetyczny. Mechanizmy montażowe elementów elektroinstalacyjnych są płytko wyprofilowane, a to daje więcej miejsca na przewody, co przekłada się na wygodę i bezpieczeństwo stosowania, ponieważ redukuje to problem rozmieszczania przewodów.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl