Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

  Kamery kopułkowe - atrapy

  Najbardziej popularnym rodzajem atrap kamer CCTVkamery kopułkowe. Mają one półokrągły kształt oraz przyciemnianą szybkę. Dzięki temu nie będzie możliwości, aby odróżnić je od prawdziwych kamer przemysłowych.

  Kamery CCTV - bezpieczna atrapa

  Trzeba pamiętać, aby zawsze montować atrapy kamer CCTV w widocznych miejscu. W końcu mają one odstraszać potencjalnych złodziei. W związku z tym, obowiązkowo muszą znajdować się na widoku, aby złodziej nie miał wątpliwości, że obiekt jest monitorowany. Najczęściej montuje się je przed wejściem, czyli nad drzwiami lub bramą wjazdową. Atrapy kamer bardzo dobrze wyglądają, dlatego dodadzą profesjonalnego wyglądu każdemu obiektowi. Często również instaluje się je na ścianach lub na innych wysokich miejscach na budynku.

  Pomimo tego, że atrapy kamer nie są prawdziwe, warto zadbać o to, aby urządzenie zostało zainstalowane w profesjonalny sposób. Dzięki temu do złudzenia będzie przypominało prawdziwą kamerę. Złodziej nie będzie w stanie rozpoznać, że jest to jedynie atrapa. Na pewno będzie miało to pozytywny wpływ na zabezpieczenie przestrzeni.

  Atrapy kamer CCTV 

  Kategoria jest pusta.

  Atrapa kamery CCTV

  Atrapy kamer CCTV tak naprawdę, pod względem wyglądu, niczym nie różnią się od prawdziwych kamer wykorzystywanych przy profesjonalnym monitoringu. Ich głównym zadaniem jest jednak nie nagrywanie tego, co dzieje się na danym obszarze, ale odstraszanie osób chcących włamać się do budynku lub wyrządzić w jego okolicy jakieś szkody. Kamery te stworzą wiarygodne wrażenie monitoringu.

  Atrapa kamery monitoringu

  Atrapy kamer CCTV są wyposażone w pełne okablowanie i świecące diody, a także detektory ruchu. Kamera obraca się więc, gdy ktoś znajduje się na obszarze budynku. Obudowa kamer jest równie estetyczna, co w przypadku prawdziwych kamer. Urządzenie to naprawdę trudno odróżnić od prawdziwego. W zasadzie jest to po prostu niemożliwe. Wiele osób decyduje się na zakup atrap, ponieważ dostępne są one w bardzo atrakcyjnych cenach. Spełniają rolę ochrony przestrzeni w bardzo skuteczny sposób i przy niewielkim nakładzie finansowym. Bez dwóch zdań, takie rozwiązanie będzie w stanie odstraszyć potencjalnego złodzieja czy też włamywacza.

  ©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl