Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Producent

Zaspokojenie najważniejszych potrzeb

Szeroki asortyment akcesoriów serii OSPEL Sonata pozwala na obsługę wielu urządzeń. OSPEL Sonata oferuje zestaw modułów elektroinstalacyjnych, zaspokajających najważniejsze potrzeby każdego domu. Dostępne są nie tylko pojedyncze jak i podwójne łączniki oraz gniazdka, ale także dwu-, trzy- lub pięciokrotne ramki pomagające łączyć wyżej wymienione akcesoria w całe zestawy. Wszystkie moduły można skomponować w praktyczny i estetyczny zestaw idealnie wkomponowany w wystrój salonu czy kuchni. Możliwe jest dołączenie dowolnej ilości modułów, ile tylko potrzeba. Dodatkowo dostępny jest w pięciu różnych kolorach podstawowych oraz wielu zaskakujących aranżacjach: biały, écru, srebrno matowy czy szampańki złoty, srebrny metalic, czarny metalik. Dostępne są ramki z kamienia, aluminium, szkła o teksturze i barwach inne niż same łączniki czy gniazdka. Dzięki temu będzie można go dopasować do wielu różnych wnętrz.

Zaskakujące, nowoczesne trendy

Wyżej wymienione kolory i style aranżacyjne mogą idealnie wkomponować się w intymny, kameralny wystrój salonu czy sypialni. Natomiast podstawowa aranżacja w kolorze białym idealnie wpasuje się w zyskującym popularność wystroju industrialnym. Seria OPSEL Sonata charakteryzuje się nowoczesnym, bezkompromisowo prostym designem opartym na kwadracie. W tej konfiguracji elementy elektroinstalacyjne serii Sonata produkcji firmy OSPEL znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie wystrój nawiązuje stylem do przestrzeni przemysłowej lub w przestrzeniach artystycznie adaptujących przestrzeń przemysłową: wnętrza mieszkalne, przestrzenie biurowe lub wystroje lokali publicznych, np. restauracje, puby i hotele.

Produkty firmy OPSEL objęte są 24-miesięczną gwarancją na swoje produkty. Nasza firma działa na rynku już od ponad 20 lat, podczas których osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku. Dostarczamy jakość podpartą doświadczeniem.

Ospel Sonata 

Produktów : 15

Gniazdka elektryczne OSPEL Sonata

OSPEL Sonata to gama zaawansowanego sprzętu elektroinstalacyjnego o ponadczasowej i bezkompromisowej prostej linii opartej na kwadracie. Montowane są podtynkowo w puszkach o średnicy 60 mm, dzięki czemu tylko minimalnie wystają ze ściany. Zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania i nie przysparzają problemów podczas montażu. Moduły wykonywane są z wysokiej jakości tworzyw i materiałów z myślą o zapewnieniu satysfakcjonującej jakości.

Łączniki elektryczne OSPEL Sonata

W grupie produktów serii Impresja znajdziecie państwo elementy spełniające normy ochrony przed wilgocią i czynnikami zewnętrznymi na poziomie IP44, umożliwiającą bezpiecznie stosowanie elementu w pomieszczeniach łazienkowych, z myślą o zagrożeniu ze strony bryzgającej wody lub zapyleniu.

Kontakty OSPEL Sonata

System ramkowy pomaga dostosować osprzęt produktów z serii OSPEL Sonata do Twojego wnętrza w sposób przejrzysty i harmonijny. Możliwa jest dowolna ilość włączników, gniazd i innych akcesoriów w jednym zestawie uszeregowanych modułów. Zastosowane w urządzeniach modułowych elementy dystansowe i bazujące ułatwiają rozmieszczanie modułów względem siebie, dzięki czemu bez problemu uda się rozmieścić moduły prosto i estetycznie w nałożonych ramkach. Elementy elektroinstalacyjne montowane są dowolnie przy pomocy wkrętów wpustowych lub pazurków rozporowych, dając tym samym wybór metody montażu. Daje to większe możliwości zamontowania elementu w różnych, także trudno dostępnych miejscach.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl