Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Kinkiety nowoczesne

Łatwo sobie wyobrazić gwieździste niebo, zielony ogród, drewnianą altankę i ciepłe światło płynące z zamontowanych na altance kinkietów. Oprócz zastosowania do celów prywatnych kinkiety świetnie sprawdzą się do oświetlenia obiektów kultury, punktów usługowych i wszelkich budynków publicznych. Uniwersalny wygląd pozwala na użycie kinkietów do oświetlania budynków firm. Doskonale sprawdzi się w oświetlaniu biur i budynków firmowych. Coraz więcej firm używa kinkietów do podkreślania walorów architektonicznych swoich siedzib. Oświetlenie przyciągając uwagę, będzie również przyciągało klientów. Doskonale pasują także do nowych biurowców, kinkiety ze względu na swoją uniwersalność, doskonale wpasowują się w nowoczesną architekturę budynków biurowych, nadając im dodatkowy blask. Coraz więcej obiektów kultury oświetla swoje budynki kinkietami.

Kinkiety ścienne LED

Stosunkowo niska cena kinkietów w połączeniu z walorami dekoracyjnymi jest świetną inwestycją. W kinkietach możemy użyć żarówek LED, co pozytywnie wpłynie na zmniejszenie opłat za energię elektryczną. Zużywając mniej energii elektrycznej, dbamy o środowisko naturalne. Coraz większa liczba klientów zwraca na to uwagę, w trosce o naszą planetę wybierają LED. Ekologiczne żarówki są w 100% biodegradowalne. Walory dekoracyjne, jakie serwują nam kinkiety są ogromne. Nie ma absolutnie żadnych ograniczeń co do zastosowania, a płynące z nich ciepłe światło pozytywnie wpływa na nasz wzrok, przykuwa uwagę i pozostawia miłe odczucia.

Kinkiety 

Produktów : 6

Kinkiet

Kinkiety zewnętrzne to doskonały wybór na dekorację elewacji budynków, ogrodów i innych obiektów. Ich nowoczesny wygląd odmieni na zawsze oświetlane miejsce. Mają szeroki wachlarz zastosowań, ze względu na swój wygląd są bardzo uniwersalne. Można je zastosować niemal wszędzie. Doskonale sprawdzą się jako oświetlenie zewnętrzne budynku. Z uwagi na solidne wykonanie są odporne na warunki atmosferyczne i będą służyły bardzo długo.

Kinkiet zewnętrzny

Zamontowane na elewacji budynku doskonale oświetlą wejście i okolice. Świetnie sprawdzą się przy oświetleniu podjazdu do garażu. Oprócz walorów praktycznych mają też ogromne wartości dekoracyjne. Nowoczesny wygląd sprawia, że idealnie dopasowują się do każdego otoczenia. Puste ściany elewacji już nigdy nie będą takie same, skutecznie oświetlone przez kinkiety nabiorą nowych barw, staną się atrakcyjniejsze. Doskonale radzą sobie przy oświetlaniu ścieżek ogrodowych i altan. Przy ich świetle poczujemy się przytulnie i bezpiecznie.

Lampa zewnętrzna

Doskonale oświetlony ogród nocą odkryje nowe oblicze, pełen nowych doznań spacer wśród oświetlenia z kinkietów stanie się czymś zupełnie nowym. Oświetlone trawniki, dzięki padającemu światłu, nawet w godzinach nocnych mogą zamienić się w boisko dla naszych pociech, dzięki temu gra w piłkę nożną stanie się bezpieczniejsza. Wesoła biesiada pod altanką, w otoczeniu światła płynącego z kinkietów, stanie się jeszcze przyjemniejsza, a chwile pozostaną niezapomniane.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl