Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Producent

Panele LED sufitowe

Wiele łatwych skutecznych opcji montażu jest kolejną zaletą paneli. Montaż panelu na równi z sufitem. W tym celu wycinamy odpowiedniej wielkości otwór w który wsuwamy panel LED. Panel musi zostać wsparty, elementami podtrzymującymi i mocującymi, które albo są w zestawie, albo można je dokupić. Montaż natynkowy ( przylegający do sufitu lub zdystansowany od sufitu). Aby panel przylegał do sufitu należy wybrać panel z wypustkami (kołnierzem).

Panele Ledowe

Jeżeli ma być zdystansowany, to do sufitu montuje się odpowiednie zawieszki, a do panelu, przykręca się uchwyty. Panele zawieszone na linkach. Na suficie montuje się konstrukcję, do której przymocowane są linki nośne, natomiast do panelu przykręca się uchwyty, które połączą panel z linkami. Natężenie światła możemy kontrolować za pomocą ściemniaczy, które działają w przedziale 0-10V. Dzięki tej technologii jesteśmy w stanie zaoszczędzić na energii elektrycznej ustalając poziom  światła w celu określenia specyficznej atmosfery, ustawienia nastroju czy wykorzystania światła dziennego.

Led panel

Rozwiązaniem dla idealnego oświetlenia pomieszczeń z sufitami podwieszanymi są właśnie panele LED, które są sprytnie zintegrowane ze standardowymi sufitami podwieszanymi i tworzą solidny oraz nowoczesny styl wnętrza. Nie tylko sprzedajemy panele LED, ale również doradzamy naszym klientom w wyborze paneli, ale i w kwestiach dotyczących instalacji. Zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań.

Panele LED 

Produktów : 2

Panel LED

Zintegrowane panele LED zostały zaprojektowane i zbudowane przy użyciu najnowszych technologii LED i komponentów, aby zaoferować stylowe rozwiązania. Zapewniają one oszczędność w stosunku do tradycyjnych kształtek dzięki ich prostocie i łatwości instalacji, długim i bezobsługowym cyklowi życia oraz wyższej wydajności w lumenach i lumenach na wat. Wszystkie zintegrowane panele LED wykorzystują klosz z poliwęglanu, który zapewnia równomierne, jasne światło i zapewnia maksymalną elastyczność w obszarach, w których można zainstalować nasze panele.

Panel LED natynkowy

Standardowe Panele LED są wbudowane w dedykowany sterownik działający na 230V. Panele LED to nowa i nowoczesna alternatywa dla nieporęcznych lamp fluorescencyjnych, które nawet po wprowadzeniu wszystkich nowoczesnych ulepszeń tworzą archaiczne i pozbawione smaku oświetlenie sufitowe. Oświetlenie LED posiada opatentowany układ optyczny zapewniający jednolite światło, miękkość i przyjemne oświetlenie dla oka. 

Panel LED podtynkowy

Jest idealny dla placówek oświatowych, opieki zdrowotnej i obiektów handlowych. Panel jest zaprojektowana tak, aby wyprowadzać idealnie równe, jasne oświetlenie na całej powierzchni, od krawędzi do krawędzi panelu. Każda oprawa wyposażona jest w elegancką niskoprofilową aluminiową obudowę ze zintegrowanym, optycznym, matowym kloszem, zapewniającym równomierny rozsył światła. Niezwykle cienki profil panelu LED  pozwala na maksymalne zwiększenie przestrzeni w suficie i może być instalowany lub montowany bezproblemowo nawet w bardzo płytkich przestrzeniach pomiędzy sufitami.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl