Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Producent

Lampy LED do ogrodu

Oprawy najazdowe można wyposażyć w czujnik ruchu, korzystanie z nich jest to bardzo wygodne. Nie trzeba uruchamiać lamp za pomocą specjalnego włącznika, wystarczy poruszyć się w ich okolicy. Lampy załączą się same, oświetlając nam drogę. Niezastąpiona jest możliwość załączenia oświetlenia podjazdu bez konieczności wysiadania z samochodu. Podświetlenie alejek w ogródku to kolejna możliwość wykorzystania opraw najazdowych. Montowane w niewielkich odstępach skutecznie oświetlają ścieżki, podkreślają najważniejsze elementy ogrodu. Idealnie sprawdzą się przy podświetlaniu pomników, fontann i unikatowych drzewek.

Lampy najazdowe okrągłe i kwadratowe

Altanka podświetlona w ten sposób nie potrzebuje dodatkowego źródła oświetlenia, dzięki czemu można spędzać w niej wieczory, nie martwiąc się o brak światła. Oprócz funkcji praktycznych pełnią także funkcję dekoracyjną. Oprawy najazdowe doskonale sprawdzą się też do oświetlenia ścian budynków. Montując kilka źródeł światła przy ścianie frontowej naszego domu, uzyskamy niesamowity efekt. Oświetlony dom będzie niemożliwy do ominięcia przez przechodniów. Coraz więcej osób wykorzystuje oprawy najazdowe właśnie do tego celu. Tak oświetlona elewacja pozwala wydobyć bryłę budynku w mroku, uwydatnia dekoracje, uwypuklenia. Gra światła doskonale podkreśla walory budynku.

Oprawy najazdowe 

Produktów : 2

Lampy ogrodowe

Oprawy najazdowe to wielkie ułatwienie dla osób, które potrzebują dodatkowego oświetlenia w otoczeniu domu. Dodatkowe oświetlenie najazdowe najlepiej sprawdza się przy podświetleniu podjazdu do garażu. Kto wraca wieczorami do domu, wie jak bardzo utrudnione, jest dojechanie do garażu poprzez złe oświetlenie. Dzięki zamontowaniu opraw najazdowych problem ustąpi, a świetlna ścieżka już zawsze doprowadzi bezpiecznie do garażu.

Lampa ogrodowa najazdowa

Oprawy najazdowe można bez przeszkód montować przy kostkach brukowych. Jest to najczęściej spotykana forma montażu. Nieco rzadziej montowane są w płytkach zewnętrznych. Przy zastosowaniu w sąsiedztwie płytek, często oprawy wraz z żarówką, montowane są do oświetlenia tarasów. Subtelnie podkreślone rogi tarasów, umilą zdecydowanie czas tam spędzony. Dzięki wytrzymałej konstrukcji możemy je montować na zewnątrz bez obaw o czynniki atmosferyczne. Wysoka szczelność minimalizuje uszkodzenia powstałe przez opady deszczu i śniegu. Przy niewygórowanych cenach opraw, otrzymujemy tanie i solidne oświetlenie podwórka. Z uwagi na różne kształty, możemy dopasować oprawy do własnych potrzeb.

Lampy ogrodowe LED

Kwadratowe łatwiej będzie zamontować w sąsiedztwie kostki brukowej, okrągłe lepiej będą wyglądały w oświetleniu klombów lub wysepek, które znajdują się w centrum malutkich rond na podwórkach. Ogromnym atutem jest możliwość zastosowania energooszczędnych żarówek LED w oprawach najazdowych. Skutecznie ograniczą zużycie energii elektrycznej, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. Obniżamy tym swoje rachunki elektrycznej, jest to szczególnie ważne, gdyż cena energii elektrycznej nie tanieje, a wręcz przeciwnie, opłata za jej dostarczenie szybuje do góry.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl