Kategorie
Menu

Kategorie

Wszystkie gniazda elektryczne oraz włączniki i łączniki Simon Aquarius są natynkowe, co powoduje, że ich montaż jest niezwykle prosty. 

Łączniki Simon Aquarius

Zaletą serii Simon Aquarius jest jest wyrafinowany wygląd, jej prostota i klasyka utrzyma każde wnętrze w odpowiednim klimacie i dla każdego użytkownika będzie odpowiednia. Dodatkowym plusem jest możliwość montażu przelotowego oraz niewielkie rozmiarem mechanizmy (co pozwala zachować więcej miejsca na przewody instalacyjne). Materiał obudowy wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego bezhalogenowego. 

Wszystkie elementy serii Simon Aquarius posiadają takie same wymiary oraz taki sam kształt, dzięki czemu można doskonale dobrać i dopasować wszystkie produkty do pomieszczenia w taki sposób, by stanowiły jednolitą całość i współgrały ze sobą. 

Czym kierować się przy zakupie produktów Simon Aquarius

Wszystkie produkty należące do serii Simon Aquarius będą niezawodne w pomieszczeniach wymagających najwyższej ochrony instalacji elektrycznej. Jeżeli planujemy zakup do łazienki, garażu, altany czy innego pomieszczenia narażonego na trudne warunki i przede wszystkim dużą wilgotność, to gniazda elektryczne oraz łączniki marki Simon Aquarius będą najlepszym wyborem. Ponadto ogromną zaletą danej serii jest jej cena, produkty można nabyć za nieduże pieniądze i każdy może sobie pozwolić na ich zakup.

Dodatkowo warto zauważyć, że cena idzie w parze z jakością, marka Simon Aquarius ma na swoim koncie setki zadowolonych klientów, a ich produkty mogą z całą pewnością zastąpić dużo droższe artykuły o takich samych właściwościach. Oferowane przez producenta artykuły marki Simon Aquarius są bezpieczne, trwałe i wysokiej jakości. Kupując produkty tej serii, dostajemy gwarancję długiego i bezproblemowego użytkowania.

 

Simon Aquarius - natynkowe IP54 

Produktów : 8

Gniazdka elektryczne Simon Aquarius - dla kogo i gdzie?

Seria Simon Aquarius została stworzona z myślą o wnętrzach roboczo - użytkowych. Producent oferuje hermetyczne włączniki, łączniki oraz gniazda elektryczne o stopniu ochrony IP54. Produkty te są wysoce odporne na wilgotność w pomieszczeniach, szczególnie sprawdzają się w łazienkach, kuchniach, garażach, altanach działkowych itp.

Seria Simon Aquarius - cechy charakterystyczne

Simon Aquarius to seria zewnętrzna, zaprojektowana jest w sposób niezwykle wytrzymały i odporny, świetnie sprawdza się w niesprzyjających warunkach, a wilgoć nie stanowi żadnego problemu.
Klasyczny wygląd oraz uniwersalny kolor wszystkich elementów serii doskonale wpasuje się w styl każdego pomieszczenia. Dodatkowo wszystkie gniazda elektryczne i łączniki są bryzgoszczelne oraz odporne na kurz i inne zanieczyszczenia.


Producent oferuje wiele wariantów produktów. Gniazda elektryczne można nabyć w trzech wersjach: pojedyncze, podwójne oraz potrójne, wszystkie z uziemieniem oraz klapką w kolorze białym. Natomiast łączniki i włączniki dostać można również w wersji podwójnej lub pojedynczej. W ofercie dostępne są także łączniki krzyżowe.

Łączniki krzyżowe to wszelkiego rodzaju łączniki instalacyjne, które stosowane są do załączania oraz wyłączania obwodów znajdujących się we wszystkich instalacjach o niskim napięciu elektrycznym z przynajmniej trzech lub więcej miejsc, przy współpracy z dwoma łącznikami schodowymi.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl