Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Wyzwalacze elektryczne

Wyzwalacze pochodzą od producentów, którzy są specjalistami w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych. Produkty spełniają najbardziej rygorystyczne normy w zakresie bezpieczeństwa instalacji elektrycznych, mają określone prawnie atesty oraz certyfikaty. Ich produkty są wykorzystywane w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym oraz przemysłowym. Nasz sklep elektryczny gwarantuje najlepszą obsługę i szybkie dostarczenie produktów.

Wszystko, co jest Państwu potrzebne do podłączenia aparatury elektrycznej, znajdą Państwo w naszym sklepie. Wyzwalacze wzrostowe mają 24 miesiące gwarancji. Nasze produkty można znaleźć w sklepie internetowym i zamówić paczkę kurierską, albo odebrać w placówce naszego sklepu w Dzierżoniowie oddalonego o 60 km od Wrocławia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wyzwalacze wzrostowe 

Produktów : 3

Wyzwalacz wzrostowy

Wyzwalacze wzrostowe są jednym z rodzajów wyzwalacza napięciowego, który zasilany jest ze źródła napięciowego. W przypadku wyzwalaczy wzrostowych reagują przy włączeniu wyzwalacza czyli inaczej podczas wzrostu napięcia. Wykorzystuje się je do zdalnego wyzwalania wyłączników nadprądowych. Działa to w ten sposób dzięki podaniu napięcia cewce wyzwalacza. Jest to wyposażenie pomocnicze, a także do zdalnego sterowania. Wyzwalacze wzrostowe oferowane przez nasz sklep wykonane są z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych do montowania wszelakiej aparatury elektrycznej. Można je wraz z aparatami montować obok siebie za pomocą szyny montażowej.

Wyzwalacze wzrostowe Legrand

Wyzwalacze mogą być stosowane do wyłączania awaryjnego bądź tworzenia blokad elektrycznych pomiędzy wyłącznikami. Przyłączenie do aparatu jest bardzo proste, bo nie trzeba do tego narzędzi. Wystarczy zastosować zatrzask, który jest domontowany do wyzwalaczy. W zależności od modelu można je montować od prawej lub od lewej strony aparatu. Każdy wyzwalacz wzrostowy musi być zamontowany według schematu. Wyzwalacze są kompatybilne z aparatami z różnych serii produktowych. Demontaż produktów również jest ułatwiony, ponieważ nie ma konieczności ściągania całej szyny montażowej. Jest to duża oszczędność czasu. Niektóre modele posiadają kłódkę, dzięki której zyskujemy komfort i bezpieczeństwo pracy.

Wyzwalacze wzrostowe Schneider

Gwarantują one wykonanie instalacji w najwyższym standardzie bezpieczeństwa, a także dają możliwość sygnalizacji i sterowania z wykorzystaniem systemów komunikacyjnych. Zgodne są one z normami budowlanymi oraz przemysłowymi. Można je użyć wszędzie tam, gdzie musi być zagwarantowane bezpieczeństwo instalacji elektrycznych. Są one trwałe, odporne na czynniki zewnętrzne. Każdy model posiada informacje ile wyzwalaczy może być użytych na jeden wyłącznik. Będą służyły długo bez wymiany i awarii. Dostępne modele mają kolor biały oraz kolorowe oznaczenia i symbole ułatwiające pracę. Są to produkty ekologiczne, według oferty zrównoważonego rozwoju.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl