Kategorie
Menu

Kategorie

Filtry

Dostępność

Zalety kolekcji Simon Basic

Do zalet kolekcji Simon Basic na pewno należeć będą takie właściwości jak:

  • łatwy i szybki montaż,
  • funkcjonalność - dzięki metalowym mocowaniom osprzętu, który dociska ramkę do mostka, można skutecznie ukryć wszelkie niedoskonałości montażowe,
  • praktyczność - szerokie łapki, które umożliwiają pewnie zamocować osprzęt w puszcze,
  • prawidłowa konstrukcja - niewielki mechanizm osprzętu sprawia, że w puszce instalacyjnej jest więcej miejsca,
  • łatwa i szybka identyfikacja produktu - dzięki czytelnemu opisowi znajdującemu się na korpusie każdego osprzętu,
  • wygodna szybkozłączka oraz niewypadające śruby - pozwalają na szybkie i nieinwazyjne podłączenie się do sieci.

Kolekcja Simon Basic -  dla kogo i do jakich pomieszczeń

Klasyczny styl, praktyczność oraz prostota czynią linię Simon Basic wyjątkową. Kolekcja ta sprawdzi się w każdej przestrzeni zarówno takiej, która wymaga specjalnej ochrony instalacji elektrycznej (pomieszczenia narażone między innymi na dużą wilgotność) jak i w zwykłym pokoju dziennym czy biurze. Kolorystyka, kształt oraz nienaganny wygląd produktów danej serii sprawiają, iż doskonale wkomponuje się ona w każde pomieszczenie (zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym).


Seria Simon Basic zadowoli każdego użytkownika, który oczekuje najwyższej jakości produktu. Wszystkie elementy kolekcji wykonane są z niezwykłą precyzją i dbałością o najmniejszy szczegół, aby sprostać wymaganiom klientów. Linia Simon Basic choć prosta jest niezawodna i bezkonkurencyjna. Dodatkowo gwarancja producenta (6 lat na wszystkie produkty) podnosi wiarygodność i rzetelność firmy.

Simon Basic 

Produktów : 26

Simon Basic - charakterystyka

Seria Simon Basic to polska seria firmy Kontakt Simon. Kolekcja ta powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach. Simon Basic to osprzęt podtynkowy, który pozwala na wygodny, łatwy i prosty montaż instalacji elektrycznej w różnego rodzaju pomieszczeniach (mieszkania, domy, biura, hotele, sale konferencyjne itp.)
Seria Simon Basic w swojej linii posiada szerokie spektrum łączników oraz gniazd elektrycznych, które są bardzo funkcjonalne i bezpieczne, a także spełniają wszelkie wymogi dotyczące nowoczesnego instalatorstwa elektrycznego.


Producent tej serii stworzył osprzęt, który funkcjonuje jako symetryczny system ramkowy, może być on jedno, dwu, trzy, cztero, a nawet i pięciokrotny. System ten umożliwia montaż wyrobu w sposób pionowy bądź poziomy. Taki moduł instalowany jest w tradycyjnej puszcze przy użyciu szybkozłączki lub zwykłych śrub. Ponadto producent oferuje szeroką gamę modułów, takich jak: łączniki (schodowe, krzyżowe), przyciski oraz wszelkiego rodzaju gniazdka elektryczne (bryzgoszczelne - z klapką, teleinformatyczne, głośnikowe, RTV - SAT itp.)

Co to jest osprzęt elektryczny?

Osprzęt elektroinstalacyjny to inaczej zestaw lub zbiór wszelkich elementów o różnej konstrukcji, która zależna jest od sposobu ułożenia przewodów należących do instalacji elektrycznej. Osprzęt elektryczny stosowany jest do ochrony i osłony przewodów elektrycznych a także do ich mocowania oraz łączenia w różnoraki sposób. W skład osprzętu elektrycznego wchodzą między innymi: korytka kablowe, uchwyty mocujące czy listwy elektroinstalacyjne.

©  Eelektryka.com 2020    projekt i realizacja: liczi.pl